درهم برهم

بهترین و بروزترین مرجع درهم

درهم برهم

بهترین و بروزترین مرجع درهم

چگونگی بهبود وضعیت دونیت در کلن

چهارشنبه, ۲۴ شهریور ۱۳۹۵، ۱۰:۱۶ ب.ظ

این روزها اکثر بازیکان بخصوص لیدرها مشکلی یکسانی به نام وضعیت نابسامان دونیت نیرو دارند چرا که ممکن است بیشتر افراد یک کلن به این موضوع اهمیت نداده و در کلن خود دونیت انجام ندهند. امروز قصد داریم تا بصورت اختصاصی به برسی این مشکل و چگونگی رفع آن بپردازیم.

دونیت بسیار زیاد نیرو به تنهایی کافی نیست

اگر کلن شما همواره دارای اعضائی است که وضعیت دونیت آنها بسیار بد است و بیشتر از دونیت خود نیرو دریافت میکنند ، لازم نیست که حتما یک قانون بسیار سخت گیرانه و عجیب برای آن ها وضع کنید. برای مثال ، در کلن زیر ، یک قانون طلایی وضع شده است که دونیت اعضای آن نباید کمتر از 1200 نیرو و نباید بیشتر از 5000 نیرو در ماه باشد!! حتما الان از این جمله تعجب کردید ولی باید این نکته رو به شما متذکر شوم  مشکل شما تنها افرادی نیستند که دونیت کمی دارند ، بلکه مشکل دوم شما اعضایی هستند که بیشتر از حد دونیت میکنند و فرصتی به دیگر اعضا برای پر کردن درخواست ها نمیدهند.


اما چطور یک فرد با دونیت یشتر از اندازه میتونه مشکل ایجاد کنه؟ در جواب به این سوال باید بگم زمانی یک فرد بیشتر از اندازه دونیت میکنه و به اصطلاح خودش فعال هست ، این فرصت از دیگر افراد برای دونیت گرفته خواهد شد. دونیت نیرو همواره بین اعضا کلن باید تا جای ممکن متعادل باشد وگرنه انگیزه فرد برای دونیت از بین خواهد رفت چراکه میبیند همیشه فردی هست که زودتر از او درخواست ها را پر کرده و چیزی برای او باقی نخواهد ماند.

موضوع دیگر درمورد وضعیت دونیت ها ، یکسان بودن میزان درخواست و دونیت افراد یک کلن هست. به طور مثال اگر فردی 1000 نیرو در ماه دریاف میکند ، باید 2000 نیرو یا حداقل 1000 نیرو هم در ماه دونیت نماید چرا که زیاد شدن فاصله بین نیروی دریافتی و ارسالی ممکن است باعث ایجاد مشکلاتی در کلن شود. از آن گذشته همیشه سعی کنید درخواست دیگران را باتوجه به متن نیروهایشان پر کنید و صرفا به فکر بالابردن آمار دونیت خود نباشید چرا که اهمیت ندادن به این موضوع باعث ایجاد هرج و مرج در کلن و خود منجر به عدم انگیزه اعضا برای دونیت کردن میشود.

سامان دادن به وضعیت درخواست ها

تقریبا اکثر اعضای یک کلن دونیت نیرو را دوست دارند چراکه موجب افزایش لول خودشان میشود و به نفع آنهاست ولی بعضی اوقات چیزی مانع شما در دونیت کردن میشود و آن موضوع نداشتن تمامی نیروهای درخواستی است چراکه در بسیاری از اوقات افراد یک کلن برای شرکت در وار نیروهایی چون لاوا و یا گولم درخواست میکنند ولی شاید شما این نیروها را موجود نداشته باشید و یا کمپ شما پر باشد و صدالبته که نمیتوانید برای آنها هم نیرو بسیازید چراکه ساختن آن ها حداقل 15 دقیقه زمان خواهد برد که این بسیار بد است.

ولی راه حلی بسیار ساده برای این مشکل وجود دارد. آیا میدانستید شما میتونید بصورت لحظه ای بدون صرف وقت برای ساخت و یا حتی خالی کردن کمپ خود ، نیرو دونیت کنید؟؟

تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به یکی از باراکس ها (سربازخانه)رفته و سپس دستور ساخت نیروی مورد نظر خود را برای دونیت بدهید ، حال به قسمت دونیت رفته و مشاهده میکنید که میتونید همان نیرو را در لحظه دونیت کنید بدون اینکه وقتی برای ساخت آن صرف کرده باشید و یا کمپ خود را خالی نموده باشید.

کلش اف کلنز

ولی موضوع دیگری در بحث سامان دادن به درخواست نیروها بسیار مهم هست ، داشتن قانونی برای تعدادی نیروهای مشخص برای درخواست های عادی کلن هست. این قانون به شما کمک خواهد نمود که درخواست ها بسیار سریع پر شوند و هیچ درخواستی روی زمین باقی نماند. به عنوان مثال بهترین نیروها برای درخواست های عادی کلن آرچر ، جاینت ، ویزارد و بربر میباشد چراکه ساخت آنها مدت زمان کمی را میطلبد و هزینه آنها نیز کم است و هرکسی میتواند آنها را برای دونیت آماده کند. اما این موضوع درباره ی وار کمی تفاوت دارد چراکه در وار هرچه نیروی شما قوی تر باشد قطعا نتیجه بهتری نیز خواهید گرفت پس به هیچ وجه از پر کردن درخواست های نیروی وار دریغ نکنید.

پیدا کردن اشتباه کنندگان در دونیت

درست زمانی که درحال آماده شدن برای اتک با بالون و مینیون هستید ، مشاهده میکنید که فردی درخواست نیروی شما را با آرچر و یا بربر پر کرده است !! این مشکلی رایج و بسیار عذاب آور در تمامی کلن هاست که البته ممکن است به علت بی دقتی فرد دونیت کننده پیش آمده باشد و نه از روی قصد ولی بهرحال اگر این اتفاق بیشتر از یکبار برای شما رخ داد باید کمی بیشتر دقت کنید تا بتونید فرد اشتباه کننده را پیدا کنید و با او برخورد نمایید.


متاسفانه پیداکردن کسانی که به اشتباه دونیت میکنند کار زیاد آسانی نیست چراکه شما مجبورید ساعت ها در بازی آنلاین باشید تا بتوانید بالاخره مچ آن فرد را بگیرید. بنبابر این توصیه ما به شما این است که دفعه ی اول را زیاد سخت نگیرید و به پر شدن اشتباه درخواستتان را به پای بی دقتی فرد متقابل بگذارید ولی در صورت تکرار این عمل وی ، بصورت جدی با او برخورد کنید.

نظرات  (۱)

بازی وقت گیری هستش 
پاسخ:
شاید؟؟☺☺☺

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
ابزار اینستا گرام

تیک ابزارابزار اینستا گرام برای وبلاگ