درهم برهم

بهترین و بروزترین مرجع درهم

درهم برهم

بهترین و بروزترین مرجع درهم

چرا کارگر ها دهکده را ترک کرده اند

چهارشنبه, ۱۸ مرداد ۱۳۹۶، ۱۰:۲۳ ق.ظ

شکل بیلدرها به مدت یک ماه ، به تدریج شاهد جایگزین شدن نیروهای محبوب کلش مثل ویزارد یا جاینت بجای کارگران و همچنین افزوده شدن ویژگی های جذاب به بازی خواهیم بود. اما براستی دلیل ترک دهکده کلش توسط بیلدرها چه بوده است؟

*** بروزرسانی دوم (14 مرداد ماه) ***

 

کارگرهای جدید به کلش آمدند! هرکارگر ، یک رویداد!

همانطور که قسمت قبلی مطلب گفتیم ، رویداد تغییر کارگرها به مدت یک ماه و تا 31 آگوست ادامه خواهد داشت! تا این تاریخ ، چهار نیروی بربر ،جاینت ، ویزارد و ویچ به ترتیب وظیفه ی کارگری را  به عهده گرفته و تمامی اقدامات ساخت و ساز توسط این چهار نیرو در بازی انجام میشود. اما آیا واقعا این همه ی چیزی است که باید منتظرش باشیم؟ بیلدرهایی با ظاهر نیروهای کلشی؟خیر به هیچ وجه اینطور نیست!!! جالب است بدانید بر خلاف تصور ما و بر خلاف دو رویداد قبلی تولد که به فاصله یک روز از یکدیگر در سرور بارگذاری و فعال شدند ، ظاهرا از حالا به بعد و برای رویدادهای بعدی تولد همه چیز بستگی به بیلدرهای جدید خواهد داشت و برای هر بیلدر یک رویداد جدید در بازی فعال میشود!

اطلاعات بارگذاری شده در سرور بازی حاکی از فعال شدن رویداد جدید و آمدن کارگر بعدی به دهکده پس از اتمام رویداد بتل رم یعنی حدود 5 روز دیگه و در تاریخ 11 آگوست میباشد البته لازم به ذکر است که این اطلاعات هنوز قطعی نیست و امکان تغییر در آنها نیز وجود دارد! ولی درحال حاضر بد نیست بدانید در آینده چه در انتظارتان است؟!

 

بیلدر جاینت به کلش می آید! سوپرایز جاینت در راه است!

طبق اطلاعات استخراج شده از سرور ، کارگر بعدی کلش میبایست جاینت باشد که به همراه آن رویداد سوپرایز جاینت بیلدر را خواهیم داشت البته بازهم  تاکید میکنیم که این اطلاعات هنوز قطعی نیست و امکان تغییر در آنها نیز وجود دارد!

اما اگر واقعا این چنین باشد و در روزهای آینده بربر نیز از دهکده کلش رفته و بجای آن جاینت عهده دار کارها شود ، چه در انتظار ما خواهد بود؟ سوپرایز جاینت بیلدر رویدادی است که در آن هر خانه کارگر تبدیل به نوعی کستل برای دهکده میشود و پس از حمله دشمن به آن ، جاینی از آن بیرون آمده و از دهکده شما دفاع میکند! پس توصیه میکنیم در این رویداد تا جای ممکن خانه های کارگر خود را در داخل بیس قرار دهید!

نمایشگر ویدی

 

بیلدر ویزارد به کلش می آید! اسپل بمب تولد در راه است!

ظاهرا پس از اتمام دوره کارگری جاینت ، این نیرو نیز خسنه شده و جای خود را به به ویزارد خواهد داد! لازم به ذکر است که زمان ماندن هریک از بیلدرها بطور دقیق شخص نیست ولی پیش بینی میکنیم که هریک بطور مساوی یک هفته در دهکده کلش باشند!اما ویزاردهای کارگر با آمدنشان هدیه ای هم برای دهکده خواهند آورد! رویداد اسپل بمب تولد که به همین مناسبت در بازی فعال خواهد شد ، احتمالا همانند بتل رم برای یک هفته در بازی فعال باشد!

بیلدر ویچ به کلش می آید! تله کوچک کننده در راه است!

پس از ویزارد نیز نوبت به ویچ است که بار سنگین کارگری را به دوش بکشد! ولی بیلدر ویچ نیز دست خالی به کلش نمی آید! تله ی کوچک کننده هدیه ای است که این بیلدر با ورود خود به همراه خواهد آورد. پیش بینی میکنیم رویداد تله ی کوچک ککنده نیز مثل دو رویداد قبلی 7 روز به طول بینجامد

بیلدر ساحره

سرانجام بیلدر چه میشود؟! بیلدر به دهکده باز خواهد گشت!

اما سوال بسیاری این است که سرنوشت نهایی بیلدر چه میشود؟! خب در جواب به این سوال باید گفت بیلدر پس از تعطیلاتی یک ماهه و سفر به کشورهای متعدد بالاخره به دهکده کلش باز میگردد و کار خود را دوباره شروع میکند!


اما جالب است بدانید خود بیلدر هم در پایان کار دست خالی به دهکده باز نخواهد گشت! بلکه به عنوان سوغاتی و به پاس زحماتی که این شخصیت مهم برای دهکده میکشد! میتوانید مجسمه او را با پیشنهادی ویژه به همراه 500 جم خریداری کنید! پس از آن نیز این مجسه با هزینه 500 جم در  فروشگاه موجود میباشد!


 

تعطیلات بیلدر!! این کارگر اکنون کجاست؟!

همانطور که گفتیم ، بیلدر به مدت یک ماه به تعطیلات رفته اما او اکنون کجاست؟! روز گذشته او در اطلاعیه خبر داد که پس از رفتن از دهکده ، اطلاعات کاربری اینستاگرام سوپرسل را نیز دزدیده و اکنون درحال سفر به نقاط مختلف جهان است!

بیلدر در روز اول تعطیلات خود به کشور ژاپن و هم اکنون نیز در کشور کره جنوبی به سر میبرد! ما نیز بیصبرانه منتظر کشورهای بعدی که بیلدر به اونها سفر می‌کنه هستیم!! آیا بیلدر به ایران هم سفری خواهد داشت؟!

بیلدر در سفرهای خود به کشورهای مختلف از خود عکس هایی زیبا منتشر میکند که بیانگر خوشحالی وی در این سفر هاست!

2 تریلیون ساعت کار توسط کارگرها طی پنج سال!!

شاید براتون جالب باشه بدونید بر اساس آمار رسمی سوپرسل ، کارگرهای بازی کلش اف کلنز طی پنج سال (یعنی از ابتدای معرفی بازی تاکنون) مجموعا1.8 تریلیون ساعت کار کرده اند کهمدت زمانی باور نکردنی استشاید به همین دلیل است کارگران از کار بی وقفه خود خسته شده اند و قصد تعطیلاتی یک ماهه دارند تا خستگی این پنج سال رفع شود چراکه لحظاتی قبل سوپرسل ویدیویی درباره این رویداد منتشر نمود که در آن بیلدر از ساخت و سازهای متعدد خسته شده و برای مدتی از دهکده میرود!

دریافت
عنوان: فیلم خداحافظی کارگر کلش
حجم: 16.7 مگابایت

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
ابزار اینستا گرام

تیک ابزارابزار اینستا گرام برای وبلاگ