درهم برهم

بهترین و بروزترین مرجع درهم

درهم برهم

بهترین و بروزترین مرجع درهم

درهم برهم
دنبال کنندگان ۲ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید

طبقه بندی موضوعی

همه چیز در تان هال 9&8

دوشنبه, ۸ شهریور ۱۳۹۵، ۱۲:۳۰ ق.ظ

همه چیز در تاون هال ۸ & ۹

stadhuis-clash-of-clans

باسلام خدمت دوستان گلم تو این پست همه چیز در مورد تاون هال ۹و۸ رو یعنی اولویت های ارتقا ساختمان های دفاعی و لابراتواری و بهترین استراژی حمله در لوت و وار و..  رو بررسی میکنیم باما همراه باشید. اولین سوالی که برای همه پیش میاد قبل از ارتقا تاون هال ۸ به ۹ این است که کی و چه زمانی باید این کار را انجام داد..

Untitled2-700x348

۱٫لابراتواری:

مهم ترین چیز برای هر شخص سربازها میباشد که با لابراتواری ارتقا پیدا میکند.

سوال:اما در تاون هال هشت تا چه حد باید آپ شود تا به تاون بعدی فکر کنیم؟

جواب:حداقل نیروهای شما باید به ترتیب اولویت:(۱٫)دراگون۳  (۲٫) ویزارد ۵ (۳٫)جاینت۵  (۴٫)اسپل هیل۵ (۵٫)بالون ۵ (۶٫)ارچر ۵ (۷٫)اسپل ریج۴

البته این اپ کردن ها مهم ترین ها بودنند.

۲٫کمپ:

کمپ ها جز اولین اولویت های هر تاون هالی هستند که در تاون هشت باید تا ۲۰۰ برسند تا به تاون نه فکر کنید.

۳٫باراکس ها:

همه کلش بازا ارزوی ازاد کردن پکا و گالم است که توی تاون هشت قابل دسترسی میباشد که لازمه ارتقا به تاون نه میباشد.

۴٫دفاعی ها:

شما قبل از حرکت به تاون هال بعدی و دشمنان قوی تر باید خودتون رو اماده کنید که حداقل دفاعی ها باید بهترتیب زیرباشند:

۱٫ارچرتاور:همه ارچر تاور ها باید حاقل باید هشت یا نه باشند.

۲٫توپ ها: لول مناسب برای توپ ها لول نه میباشد.

۳٫مورتال:جز مهمترین دفاعی ها که باید پنج باشند برای کشتن ارچر ها و بربر ها.

۴٫ایردیفنس ها: جز مهمترین دفاعی ها در وار که قاتل دراگون و بالون میباشد که باید دارای لول معمول و معقول حداقل چهار و بهترین اون شیش میباشد

۵٫ویزارد تاور:باید دارای لول چهار و پنج باشد.

۵٫منابع

جز مهمترین ها هستن که شما باید اونارو تا لول ۱۱ توی تاون هال هشت بالا ببرید چون جز مهمترین کار ها میباشد.

۶٫منابع ساز ها:

این ساختمان ها در بین همه معمولا از ارزش کمی برخوردار است و معمولا این ساختمان رو سلیقه ایی اپ میکنند.

۷٫کلن کستل و تله ها:

این دو جز اولویتهای اصلی اپ نیستند ولی بهتر است کلن کستل حداقل۲۰تایی باشه تا یه دراگون جا بشه و تله ها رو هم یکی دو لول بالا ببرید حداقل.

۸٫دیوار:

حداقل دیوار های شما باید صورتی(۶) باشد ولی حد مطلوب دیوار ها بنفش(۷) میباشد.

۹٫بربرکینگ:شما باید قبل از بالا بردن تاون هال به فکر بالا بردن لول کینگ به پنج واسه قدرت و حد مطلوب لول ده میباشد.

  

                                تاون هال۹

                مهمترین اولویت های ارتقا در تاون نه

۱٫ارتقا لابراتوری:

مهمترین چیز برای اپگرید لابراتوریمیباشد چون دست شما رو برای اپ کردن باز میکنه که جز اولین و میتوان گفت مهمترین انها است.

۲٫لابراتوری:

مهم ترین سربازهایی که باید به ترتیب در تاون هال نه باید انها رو اپ کنید.

۱٫بالون:لول شیش کردن بالون که مکس لول میشه و جز بهترین نیروها میباشد که میتوان با اون میشه بیشتر مپ هارو زد و باید اولین اولویت شما باشد.

۲٫جاینت:جز سرباز های خوب که لول شیش اون از هیل و اتک زیادی برخوردار است و میتونید از اون استفاده کنید که دومین اولویت برای شما میباشد.

۳٫اسپل هیل:لول شیش کردن اسپل هیل که با جاینت خیلی خوب میشه باهاش اتک زد که جز اولویت های بعدی شما باید باشد.

۴٫دراگون:بالا بردن دراگون به لول چهار که توی اپدیت جدید اضافه شده و میتونه توی بعضی از اتک ها از اون استفاده کرد.

۳٫باراکس:

جز مهمترین اولویت ها اپ کردن دارک باراکس و ازاد کردن لاوا واسه اتک با لاوا و بالون که توی وار استفاده میشه و سرباز خوبی.

۴٫کمپ ها :

برای بالا بردن تعداد افراد میشه تو تاون هال ۹ تعداد افراد رو به ۲۲۰ ارتقا داد که جا واسه یه درگ یا چهار تا بالون یا چهار تا جاینت و یا پنج تا ویز و یا ببست تا ارچر و بربر اضافه کرد.

۵٫دفاعی ها:

دفاعی هایی که باید ساخته شوند:مهمترین دفاعی هایی که باید ساخته شوند دو عدد ایکس بو میباشد که جز بهترین دفاعی ها میباشد.

دفاعی هایی که باید اپ کنید ویزارد تاور و تسلا در اولویت اول و بعد در اولویت دوم ایردیفنس ها و مورتال ها میباشد که تسلا ها واسه از بین بردن پکا و ویزارد تاور واسه ارچر ها و جاینت ها و مورتال ها واسه ارچر ها و ایردیفنس برای وار .

۶٫ارچر کویین:

یکی از کارهایی که باید در اسرع وقت انجام بدید ازاد کردن ارچر کویین و بالا بردن لول اون تا لول پنج واسه ازاد کردن قدرت  ویژه اون میباشد.

۸٫متفرقه:

شما میتونید برای بیکار نبودن کارگر منابع سازها و تله ها رو اپ کنید(واسه همین در تاون هشت به ان اشاره کردیم که زیاد برای اون وقت نزارید).

۹٫دیوار ها و کلن کستل:

شما میتونید با مازاد پول خود دیوار هارو اپ کنید در صورتی که کارگری بیکار نشود و بیکار نماند.

کلن کستل: شما میتونید واسه سی تایی کردن کلن کستل زیاد عجله نکنید چون گلد زیادی میبره ۵/۰۰۰/۰۰۰ که با ان میتوان ایکس بو رو اپ کرد که ایک بو از الویت بالا تری برخوردار است.

3

          ۱٫    بهترین استراژی برای  لوت تاون هال ۸ & 9

بهترین استراتژِی که من خودم در تاون نه از اون استفاده میکنم که در تاون هشت هم از اون استفاده میکردم و میکنم و همیشه از اون جواب گرفتم ساخت نیروهایی عبارتند از:

۱٫فول ارچر:یعنی همه سربازها ارچر باشند

۲٫ارچر و بربر : ۱۵۰ تا ارچر و ۵۰ تا بربر.

۳٫ارچر و بربر و مینیموم :۱۲۰ تاارچرو  ۴۰تابربرو  ۱۰ تامینیموم.

             نحوه استفاده از هر استراتژی

مهمترین هدف این استراتژی زدن مخزن ها و گلد ساز و اکسیر ساز دارک دریل هایی رو که معمولا بیرون از از دیوارها میباشد رو بزنید. معمولا در این سطوح منابع ساز ها بیرون از دیوار ها میباشند.

نکته خیلی خیلی مهم :تو این روش باید منابع ساز ها پر باشند وگرنه هیچ منابعی به دست نمی اورید.

۱.در این روش برای هر منبع ساز چند ارچر بگذارید تا ان را بزند اما منابع سازهایی که در رنج هیچکدوم از تاور ها نیست یک ارچر کافی است.

۲.از بربر ها برای پرت کردن هواس دفاعی ها و زدن منابع ساز های بیرون استفاده کنیدو از ارچر ها همانند روش بالا استفاده کنید.

۳.تنها فرق این روش اینه که از مینیموم ها در جاهایی استفاده میشود که دفاعی وجود نداشته باشد که هوایی زن باشد یعنی با یه مینیموم یه منابع ساز بزنید.

            ۲٫   بهترین استراژی برای  وار

                     تاون هال هشت

۱.جاینت ارچر هیلر دیوار شکن مینیموم و اسپل هیل و ریج:

این روش اتک در وار جز بصرفه ترین سبک ها میباشد که شما باید از ۲۰ تا جاینت. ۵۰ تا ارچر. ۵تادیوار شکن. ۶تامینیموم .۲تااسپل هیل .۱اسپل ریج و دوتا هیلر استفاده کنید.

سعی کنید پس از خالی کردن کلن کستل جاینت هارو از جایی خالی کنید که در سریعترین زمان به ایردیفنس برسند و اونو تخریب کنند و قبل از اون جاینت هارو با اسپل هیل کاور بدید و بعد خرابی ایر دیفنس هیلر هارو بفرستید . (بهتر است در کلن کستل ویزارد باشد تا پشت جاینت ها برود)کینگ رو هم پشت سرباز ها بفرستید داخل.

نکته:در صورت امکان بجای استفاده از ۵۰ تا ارچر و۶تا مینیموم از ۱۰ تا ویزارد که پشت جاینت ها بروند و ۲۲ تا ارچر که کمک کنند استفاده کنید.

۲٫فول دراگون: در این روش که خودش به دوقسمت تبدیل میشه شما باید با خود ۱۰ تا درگ ببرید و در کلن کستل هم درگ باشد که به صورت خطی باید خالی کرد.

(خطی یعنی : از یک طرف از بالاش تا پایینش)

الف:سه تا اسپل رعد که با اونا یکی از ایردیفنس هارو نابود کنید.

ب:دوتا اسپل هیل و یکی ریج که از اسپل های هیل و ریج معمولا در مرکز از اونا استفاده میشه واسه کاور دادن دراگون ها واسه زدن تاون هال و کلن کستل که از هیل بالایی برخوردار هستند.

 

۳٫فول بالون:در این روش از ۳۸ تا بالون و ۱۰ تا ارچر استفاده میشه که حتما باید در کلن کستل دراگون ببرید که با ارچر ها کلن کستل رو خالی کنید و با دراگون اونو بزنید و بعد با بالون ها به صورت خطی خالی کرده باز به دو روش میباشد که در بالا توضیح دادیم البته در این روش باید بالون هارو به خوبی کاور بدید.

۴.پکا گالم ویز :در این روش از دوتا گالم و سه تا پکا و سیزده تا ویزارد و چهارتا دیوارشکن و دوتا ارچر و در کلن کستل از دراگون استفاده میشود واسه زدن کلن کستل.

تو این روش بعد از خالی کردن کلن کستل باید مسیری رو پیدا کنید که سریع به تاون هال برسد و بعد گالم ها و بعد با چندتا ویز راه رو باز کنید بعد پکا ها و ویزارد هارو خالی کنید و کینگ رو که از دوتا اسپل هیل و یکی اسپل ریج استفاده میشود.

۵٫هوگ ارچر:توی این روش شما از حدود ۳۰ تا هوگ (۲۷&28&29&30)و بقیه ارچر و همه اسپل ها هم هیل ببرید و در کلن کستل هوگ ببرید.از ارچر ها برای خالی کردن کلن کستل و کمک به نابودی کامل مپ استفاده کنید.

نکته مهم:توی این روش بزرگترین خطر بوده و شما باید مواظب جاهای خالی باشید که میتوان با یک هوگ جاینت بمب رو از کار انداخت اگر در وسط مپ جاهای خالی بزرگی بود که مشکوک به جاینت بمب بود از این روش استفاده نکنید.

مانند عکس اول رو هرگز حمله نکنید ولی برای عکس دوم با خالی کردن یه هوگ نابود میشه.

۱٫هرگز حمله نکنید با هوگ چون جاهای خالی که امکان بودن جاینت بمب میباشد زیاد است.

9

۲٫در صورت حمله با هوگ یک هوگ به جای خالی بفرستید تا جاینت بمب رو نابود کنه بعد بقیه هوگ ها.

8

 

                          تاون هال نه

همه استراتژی های بالا قابل استفاده بوده ولی یک استراتژی یکم تغییر میکند.

۱٫لاوا بالون: در این روش همانند بالا کلن کستل رو با دراگون میزنید و با خود دوتا لاوا و ۲۷ تا بالون و پنج تا ارچر میبرید امکان بردن یک لاوا و ۳۲ بالون هم هست.

دراین روش شما اول کلن کستل رو خالی میکنید و بعد بالون هارو پشتش خالی کنید واسه زدن دفاعی ها ولی معمولا در این روش از سه تا اسپل هیل و یک دونه ریج استفاده میشود.

۲٫پکا گالم ویز :در این روش از دوتا گالم و سه تا پکا و سیزده تا ویزارد و چهارتا دیوارشکن و دوتا ارچر و در کلن کستل از دراگون استفاده میشود واسه زدن کلن کستل.

تو این روش بعد از خالی کردن کلن کستل باید مسیری رو پیدا کنید که سریع به تاون هال برسد و بعد گالم ها و بعد با چندتا ویز راه رو باز کنید بعد پکا ها و ویزارد هارو خالی کنید و کینگ و کویین رو که از دوتا اسپل هیل و دوتا اسپل ریج استفاده میشود.

                 بهترین لیگ برای تاون ۸ & 9

بعضی ها از کاپ زیر ۲۰۰ یاد میکنند و بعضی ها از کریستال اما بهترین لیگ که با روشی که در بالا گفتیم میتوان لوت بالایی زد که من خودم هم از این روش در این لیگ استفاده میکنم.

لیگی که میخواهیم نام ببریم لیگ سیلور یا نقره ای میباشد که از رنج ۱۰۰۰ تا کاپ تا ۱۴۰۰ کاپ میباشد و من نمونه از لوتی که خودم زدم رو میزارم.

 

Screenshot_2015-07-24-01-09-45


 اسم اکانت من هم هستamir من خودم لول 82 هستم شما هم حتما لول های خودتون رو بگید با نظراتون.

بهترین کاپ سیلور دو میباشد.

نکته:تو این روش بهترین زمان برای اتک دادن شب میباشد و البته ممکن در بعضی از ساعت های روز لوت کمی باشد.(سریع نگران نشوید)

شما با ۱۰ یا ۲۰ گردش به مپ دلخواه خود میرسید.

همیشه سعی کنید که کاپتون رو تو این رنج نگه دارید که با گذاشتن تاون هال در بیرون میتونید شیلد هم بگیرید.

همه ی این اولویت هایی که گفتیم نسبی بوده مثلا میتوان به جای اپ کردن دراگون هوگ خود را اپ کنید که بستگی به سبک اتک شما در وار بستگی دارد.

کل این مطلب توسط بنده جمع اوری و نوشته شده و اگر در قسمتی مشکلی داشت بگید و اگر قسمتی مفهوم نبود بگید تا توضیح بدیم  امیدواریم حتما با نظرات خود ما را همراهی کنید چون برای این مطلب یک هفته وقت گذاشته شده و تا دیر وقت مشغول جمع اوری مطلب بودیم.

موفق باشید.

خدانگهدار.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی

ابزار وبمستر