درهم برهم

بهترین و بروزترین مرجع درهم

درهم برهم

بهترین و بروزترین مرجع درهم

قویترین ساختمان اصلی 8

جمعه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۵، ۰۲:۴۷ ب.ظ

شهرداری 8 جنگ پوسته پایه

در جنگ قبیله آن را بسیار محبوب است که یک سطح تالار شهر بالاتر خواهد از پایگاه خود را حمله. البته این گاهی اوقات خسته کننده, اما این تنها اگر یکی دیگر از سالن شهر اتفاق می افتد 8 بازیکن قادر به نیست 3 ستاره پایگاه خود را - با این طرح پایه شما آنها را سردرد.

طرح ضد اژدها TH8 جنگ پایه

Anti Dragon TH8 War Base TH8 War Base Anti Dragon

این سالن شهر 8 جنگ طراحی پایه است که به منظور دفاع در برابر حملات اژدها. به نحوی این حملات هنوز کاملا مردمی است. با دفاع هوایی متمرکز و طرح آن را سخت به قیف اژدها به طور مستقیم به هسته شما به هر یک را ببینید 3 ستاره با حملات اژدها در این پایگاه.

بهترین تالار شهر 8 ضد گراز سوار جنگ پایه

Town Hall 8 Anti Hog Rider base with cloaked Traps TH8 War Base Anti Hog Rider cloaked traps

این یک طرح بزرگ برای استفاده در برابر سواران گراز است. شما باید تنظیم تله قوی است که قابل پیش بینی نیست - مهاجم فقط شاهد 4 موقعیت های ممکن و همه آنها بسیار خصمانه علیه سواران گراز هستند. بیشتر و بیشتر مهاجمان با استفاده از سواران گراز جرم و این پایه 3-خیره با سواران در گیر نمی.

این پایگاه توصیه من این است.

مخالف 3 ستاره Allrounder جنگ پایه طرح TH8

Anti 3 Star TH8 War Base Design TH8 War Base Anti 3 Star

این پایگاه جنگ تلاش می کند به کار در برابر تنظیم حمله های متعدد - شما تنظیم دام به خوبی کار در برابر سواران گراز, دفاع هوایی متمرکز و راه اندازی عمومی خوب در برابر اژدها و بودن همچنین تعداد زیادی از بهار تله در برابر حملات غول / شفا دهنده.

از همه تله در داخل بیشتر به طوری که آنها به راحتی نمی تواند از خارج باعث می شود.

TH8 جنگ پایه ضد GoWiPe

Town Hall 8 Anti 3 Star Base TH8 War Base Anti 3 Star 02

این پایگاه یک نسخه جایگزین از طرح TH8 دوم در بالا است. من دوست دارم ساختار کلی زیرا باعث می شود آن را سخت به قیف حملات GoWiPe به هسته.

شهرداری 8 انجمن جنگ پایه

TH8 Anti Giant War Base Design TH8 War Base Anti 3 Star 04

این پایگاه با هسته جدا شده کار می کند بسیار خوب در برابر اکثر حملات. تکرار حمله به من نشان می دهد دیده می شود که بسیاری از مهاجمان موفق به دریافت سالن شهر به دلیل نیروهای ترجیح می دهند که در اطراف آن. یک راه خوب برای شما در ستاره آخرین ذخیره کنید.

شهرداری 8 کشاورزی پوسته پایه

صرفه جویی در منابع در حالی که کشاورزی در تالار شهر 8 می توانید سخت. در اینجا برخی از طرح های پایه من برای شما توصیه می, بسته چه می خواهید انجام دهید. من یکی هاردکور تیره اکسیر طرح کشاورزی و دو طرح بندی allrounder برای محافظت از تمام منابع (و همچنین ممکن است).

نکته مهم این است به گسترش انبار بنابراین مهاجمان نمی تواند برای آنها به طور خاص رفتن. این خطر وجود دارد که یک مهاجم می تواند همه غارت بدون گرفتن را به حداقل می رساند 3 ستاره در پایگاه خود را.

تیره اکسیر حفاظت TH8 کشاورزی پایه

TH8 Farming Base Dark Elixir Protection TH8 Farming Base Dark Elixir Protection

این کشاورزی پایه TH8 طراحی شده است برای کمک به شما تیره اکسیر نجات. تاریکی اکسیر در هسته آن غیر ممکن به آن را دریافت بدون هدف قرار دادن پایگاه خود را بسیار سخت تا امن است - چیزی که من نمی بینم اتفاق می افتد در تالار شهر 8 چرا که اهداف بسیار آسان تر برای یک مهاجم وجود دارد.

سالن شهر، نیمه معرض برخی از تیره اکسیر برای حمله کند و بسیاری از آنها خواهد رفت که برای دریافت پاداش لیگ, اما همچنین به شما یک سپر را.

لطفا توجه داشته باشید که این پایه است که تنها اگر شما می خواهید برای ذخیره و مزرعه تیره اکسیر به طور انحصاری. اگر شما هم می خواهید برای صرفه جویی در منابع دیگر در صورت تمایل به استفاده از یکی از سالن شهر بعدی 8 پایگاه های کشاورزی.

سالن شهر ترکیبی 8 کشاورزی پایه

Best Town Hall 8 Farming Base Layout TH8 Farming Base Compartments

اگر شما در حال حفاظت از همه منابع خود را, شما نیز برای محافظت از سالن شهر خود را داشته باشند. آن را به ارزش 1 طلا ذخیره سازی, 1 اکسیر و انبارداری نیز 20% از خود تیره اکسیر در دسترس.

ذخیره سازی در خارج توسط آسیب چلپ چلوپ محافظت, با وجود این واقعیت که آنها نگاه کمی بیش از حد برای یک پایگاه کشاورزی در معرض. هیچ راهی برای آنها ادم احمق به راحتی وجود دارد.

اختصاص چیدمان TH8 کشاورزی پایه

TH8 Farming Base with Strong Funneling TH8 Farming Base Funneling

این هم یک هیبرید طرح پایه کشاورزی کلاسیک. هسته محافظت از اکسیر تیره و سالن شهر خود را, در حالی که انبار در دود لوله در خارج هستند.

هیچ راهی برای دسترسی آسان به آنها وجود دارد و اگر کسی می رود برای آنها شما بیش از دو دست دادن نیست, اما شما سپر خود را دریافت کنید.

نتیجه

این همه در مورد انتخاب آنچه شما می خواهید برای دفاع در برابر. این پایگاه به خوبی کار, به خصوص جنگ پایه دوم نشان داده شده. مراقبت برای تغییر تله کمی به طوری که هیچ کس نمی تواند آنها را پیش بینی.

امیدوارم حالشو برده باشیدبرگرفته شده از cafeclash1.blog.ir

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
ابزار اینستا گرام

تیک ابزارابزار اینستا گرام برای وبلاگ