درهم برهم

بهترین و بروزترین مرجع درهم

درهم برهم

بهترین و بروزترین مرجع درهم

درهم برهم
دنبال کنندگان ۳ نفر
این وبلاگ را دنبال کنید
پیام های کوتاه
طبقه بندی موضوعی

زمان تقریبی آپدیت سپتامبر کلش مشخص شد

پنجشنبه, ۱۸ شهریور ۱۳۹۵، ۰۵:۳۹ ب.ظ


خب ظاهرا اینبار سوپرسل تصمیم گرفته تا خود لحظه آپدیت سکوت کند و یجورایی با این کارش قصد سوپرایز کردن کاربرانش را دارد ولی ظاهرا زیاد در این کار موفق نبوده و اطلاعات زمان تقریبی انتشار آپدیت هیجان به بیرون درز کرده است.توضیحات در ادامه ی مطلب....

آپدیت نزدیک است ، منتظر خبرهای خوش باشید

این خبری بود که یکی از کارمندان سوپرسل دیروز و طی سوالات بسیار کاربران مبنی بر اعلام زمان دقیق آپدیت کلش اف کلنز ، منتشر نمود و همچنین اذعان داشت که ما درحال تست های نهایی بازی برای انتشار رسمی آن هستیم. طبق معمول همیشه ، بنظر میرسد که سوپرسل تا لحظه انتشار پیشنمایش ها ، جزییات بیشتری منتشر نخواهد نمود ولی ظاهرا اینبار سوپرسل نتوانسته در این سیاست خود موفق عمل کند.

هفته ی آینده ، زمان تقریبی انتشار آپدیت هیجان

از آنجایی که تیم ما رابطه بسیارخوبی با بسیاری از سایت های نزدیک به سوپرسل دارد ، صبح امروز متوجه شدیم که یکی از کارمندان سوپرسل ، اطلاعاتی در مورد تاریخ تقریبی انتشار آپدیت سپتامبر از خود منتشر کرده است. به گفته این فرد ، طبق برنامه ریزی های سوپرسل ، هفته ی سوم شهریور ماه زمانی که سورپرسل قصد معرفی پیشنمایش هایش را برای آپدیت هیجان در نظر دارد. ضمن اینکه این فرد اذعان کرده است که اگر برنامه های ما بخوبی و به همین روال پیش برود ، دوشنبه هفته آیندهزمان معرفی اولین پیشنمایش خواهد بود ولی درصورتی که مشکل یا تغییری در این برنامه ها بوجود آید ، شاید لازم باشد تا انتشار آپدیت کمی به تعویق بیوفتد.

نگاهی به تغییراتی که سوپرسل تاکنون به آنها اشاره کرده است

حال که زمان تقریبی آپدیت کلش اف کلنز  پیش رو تا حدودی مشخص شده است ، شاید بهتر باشد تا کمی به تغییراتی که سوپرسل قول آنها را در این آپدیت داده است بیندازیم :

 اکانت های مهندسی

چند ماه قبل ما بمنظور ساده تر کردن و آسان تر کردن کلن وار ، وزن وار را در انتخاب حریف کمی کاهش دادیم تا جلوی وار های بسیار سخت و افراد با وزن وار بالا گرفته شود. ولی برخی از کاربران با سو استفاده کردن از این موضوع ، تنها ساختمان هایی که نیاز داشتند رو ارتقا میدادند ( اشاره به تان هال های ۸/۵ یا ۹/۵ ) بنابر این ما مجبوریم که کلن وارها را به حالت عادی خود بازگردانیم و از این پس لول تک تک ساختمان ها در انتخاب حریف در وار تاثیر خواهد داشت.

 کلن پرک


درحال حاضر ، در کلن پرک های بالاتر از ۱۰ ویژگی اضافه نمیشود ، این دقیقا همان چیزی است که ما دوست نداریم که در این آپدیت ادامه داشته باشد. بنابراین تیم ما درحال کار بر روی چندین ایده به عنوان ویژگی برای کلن های بالاتر از لول ۱۰ میباشد. اما لازم به ذکر است که اما به هبچ وجه قصد افزایش کلن پرک ها رو برای لول های مختلف نداریم چراکه افزایش لول رو برای یک کلن بسیار دشوار خواهد نمود.

چت جهانی و چت مخصوص کولیدرها

چت جهانی مدت زمان زیادی است که درحال برسی و آنالیز توسط تیم ما میباشد و موضوعی که تیم ما رو بسیار دچار سر در گمی کرده است این است که برخی میخواهند از آن خلاص شوند و برخی میخواهند که بغییرات و بهبود هایی در آن انجام شود ؛ بنابراین هنوز تصمیم قطعی در اینباره گرفته نشده است.ولی درمورد چت کولیدرها ، بسیاری از بازیکنان از آن استقبال بسیاری کردند ولی این مورد نیز هنوز درحال برسی و آنالیز میباشد.

چالش های دوستانه

آپدیت هیجان کلش - آپدیت سپتامبر کلش - چالش های دوستانه - نبردهای دوستانه - چالش دوستانه - راستتش درحال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی درمورد چالش های دوستانه نمیتونیم در اختیار شما قرار دهیم ولی اگر بخواهیم از بهبود های بسیار زیاد آن صرف نظر کنیم ، فقط میتونم بگم خیلی چیزها هست که با معرفی آنها در پیش نمایش ها ، سوپرایز خواهید شد.

 یکسان شدن سطوح مپ ها در کلن وار


چندی پیش یکی از تستر های بازی علاوه بر ابراز هیجان خویش از آپدیت پیش رو ، اخبار جدیدی نیز در رابطه با آپدیت اعلام کرد که شاید شنیدنش خال از لطف نباشد. بر اساس گفته های این تستر ، سوپرسل قصد دارد نوعی یکسان سازی برای سطوح مخلف شرکت کننده در وار ایجاد کند که براساس آن ، دو فردی که در کلن وار روبه روی یکدیگر قرار دارد و دارای سطوح مشترک تان هال هستند ، بدون توجه به لول و سطح دفاعی و بیس آنها ، در سطح مشترکی قرار خواهند گرفت. کاری که پیش از این سوپرسل آن را بر روی نبردهای دوستانه کلش رویال پیاده کرده بود و در آن هم بدون توجه به سطح کارت ها و آرنای شما ، از سطح مشترکی برای مبارزه با حریفتان برخوردار بودید.

به گفته سوپرسل ، هدف از اینکار افزایش سطح مهارت بازیکنان برای سه استار کردن حریفشان است ، چراکه زمانی که تمامی نیروها و دفاعی های شما با حریفتان برابر باشد ، تنها نوع استراتژی و مهارت در حمله است که شما را از حریفتان متمایز میکند و برنده واقعی را مشخص میسازد.

کاهش زمان ارتقا هیروها

کاهش زمان ارتقا هیروها - آپدیت سپتامبر کلش - آپدیت هیجان کلش - زمان تقریبی آپدیت سپتامبر کلش - هیروهابنظر میرسد که سوپرسل کاملا درحال عقب نشینی از مواضع سخت گیرانه ی خود است چرا که این تستر اذعان داشته که سوپرسل قصد دارد تغییرات قابل توجه و ویژگی های بسیار هیجان انگیزی در ارتباط با هیروهایش معرفی کند.که یکی از آنها کاهش زمان ارتقا آنها میباشد. طبق گفته های توسعه دهندگان بازی که چند روز قبل منتشر کردیم ، آنها به هیچ وجه نمیتوانند درحال حاضر به ایده استفاده از هیروها در وار در زمان ارتقا فکر کنند چرا که باعت به هم خوردن تواضن در وار خواهد شد اما بنظر میرسد که سوپرسل بجای این ایده ، ایده کاهش زمان ارتقا هیروها را در سر داشته باشد که البته هنوز کاملا قطعی نشده است و فعلا در دست برسی است ولی احتمال عملی شدن آن بسیار زیاد است.

موارد بالا تنها بخش کوچکی از تغییراتی بود که قرار است طی این آپدیت به وقوع بپیوندد و فعلا سوپرسل تنها همین اطلاعات اندک را در اختیار عموم قرارداده است. تیم کلش اف کلنز ۹۸ همواره هوشیار بوده و به محض انتشار اخبار جدیدتر درمورد پیشنمایش ها و دیگر تغییرات ، آن را در اختیار شما قرار خواهد داد

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی