بعد ازاینکه به طور خیلی مفصل ، رفتار سوپرسل و آپدیت هایش را برسی کردیم ، تصمیم گرفتیم تا اینبار ایده های جالبی را که گاها در شبکه های مجازی و یا  صفحه رسمی کلش اف کلنز درفیسبوک دست به دست میشوند را معرفی نماییم. لازم به ذکر است که تمامی این ایده ها ، طرح های شخصی میباشند و استفاده سوپرسل از آنها قطعی نیست ولی هرچند وقت یکبار ، سوپرسل تصمیم میگیرد تا نگاهی هم به ایده های جذاب بیندازد و از آنها چند موردی را برای استفاده انتخاب نماید.

 

*** کلن کستل لول7 ***

باتوجه به تقییر شکلی که بیشتر ساختمان ها بعد از معرفی تان هال 11 کردند ، احتمال میدهیم تا کلن کستل نیز به جمع آنها بپیوندد و در آینده ای نزدیک  به این شکل درآید.

*** مورتار لول 10***

بعد از معرفی مورتار لول 9 ، تحقق یافتن این ایده کمی دور از ذهن است ولی سوپرسل است دیگر ؛ شاید هم در آپدیت بعدی ، به فکر مورتار لول 10 افتاد.

*** گولم لول 6 ***

این ایده یکی از بهترین و پرطرفدار ترین ایده ها در میان کاربران است . با توجه به ارتقای سطح نیروها در آپدیت جولای 2016 ، معرفی لول 6 گولم نیز در آینده ای نزدیک ، دور از انتظار نیست.

آیس هوند (لاواهوند یخی)

بسیاری از کلشر ها علاقه خاصی به لاهوند دارند و از آن به بهترین نحو در اتک هایشان استفاده میکنند ؛ شاید همین موضوع باعث شده تا کاربران به فکر لاواهوند یخی بیوفتند.

*** نیروی جدید یتی ***

این نیرو ، یکی از نیروهای افسانه ای است که برخی از کاربران ایده آن را مطرح کرده اند ولی به نظر نمیرسد با استقبال زیادی مواجه شده باشد.

yetii

*** درخت پول ساز ***

رویایی که تنها میتوان آن را در خواب مشاهده کرد. درخت پول ساز که با وجود آن هیچ نیازی به اتک زدن نیست.

*** جم کالکتور ***

یکی دیگر از ایده های رویایی کاربران که فقط در خواب محقق خواهد شد. دیگر نیازی به خرید جم نیست!! جم کالکتور برای شما جم میسازد!!

*** مرکز تجارت (فروش منابع به دیگر بازیکنان) ***

پرطرفدار ترین ایده در بین بازیکنان ؛ با استفاده از این ساختمان ، به خرید و فروش منابع خود بپردازید و علاوه بر دریافت xp ، میتوانید از دوستانتان نیز منابع خریداری نمایید.

*** کارخانه مخلوط سازی (ترکیب اسپل ها با یکدیگر) ***

ایده ای بسیار تخیلی و دور از ذهن که بوسیله ی آن میتوان چند اسپل مختلف را ترکیب نمود و اسپل جدیدی بدست آورد.

کتابخانه ( آموزش حرفه ای استراتژی ها)

بهترین مکان برای یادگیری بهتر استراتژی های کلشی به صورت حرفه ای. با توجه به سیاست سوپرسل مبنی بر استفاده بیشتر بازیکنان از استراتژی ها و تاکتیک های حرفه ای در طول بازی ، این احتمال هست تا بزودی این امکان نیز به بازی افزوده شود.

*** تغییرات شبانه روزی ***

یکی از ایده هایی که با استقبال بسیار مردم مواجه شد ، ایده چرخش شبانه روز بود که بسته به موقعیت مکانی یک کشور ، حالات مخلتف شبانه روز در بازی تغییر کند که البته تاکنون سوپرسل به این موضوع واکنش رسمی نشان نداده است.

photo_2016-07-23_06-26-00

*** تغییرات آب و هوا ***

تغییرات آب و هوا یکی دیگر از ایده های جالب برای آینده کلش میباشد که تقریبا شبیه ایده چرخش شبانه است و بوسیله ی آن کاربر میتواند آب و هوای دلخواه خود را انتخاب کند و از آن لذت ببرد.

photo_2016-07-23_06-22-30

*** حرکت آهسته در بازپخش ها ***

خب راستش از نظر من این شاید این ایده بتونه پرکاربردترین ایده باشه . حرکت آهسته به شما کمک خواهد کرد تا به طور خیلی دقت و به وضوع اشکاالت و ضعف های خودتون رو در بازپخش ها مشاهده کنید.

photo_2016-07-23_06-21-29

***رمزگذاری برای ورود به اکانت ***

خب شاید این ایده یکی از بهترین ها برای کسانی است که اکانتشان هک شده و نمیتوانند با خیال راحت بازی کنند. با استفاده از ایدن ایده ، شما هربار برای ورود به اکانت بازی خود ، نیاز به وارد کردن رمزی دارید که از قبل برای خودتون انتخاب کردید.

photo_2016-07-23_06-20-49

*** مجسمه ویزارد ***

یکی از ایده های مشهور ، برای زیبایی بخشیدن به زمین بازی شما ، مجسمه ویزارد که همانند مجسمه پکا ، با گلد ساخته میشود.

شما هم ایده های خود را در قسمت نظرات با ما در میان بگذارید...photo_2016-07-23_06-19-01