درهم برهم

بهترین و بروزترین مرجع درهم

درهم برهم

بهترین و بروزترین مرجع درهم

آموزش تمام مراحل جی تی ای 5 gta

يكشنبه, ۲۹ مرداد ۱۳۹۶، ۰۱:۵۶ ق.ظ

راهنمای مراحل GTA SAN ANDREAS :CJà1àBig Smoke
سوار دوچرخه بشید و بقیه دوستانتون رو دنبال کنید
.(که با رنگ آبی در نقشه مشخص شدند)یه ماشین شما رو تعقیب میکنه و به شما تیر اندازی میکنه که باید مراقب اون هم باشید و از دستش فرار کنید.Rà1àRyder
سوار ماشین مشخص شده بشید و به محل مورد نظر برید.وارد آرایشگاه بشید و تغییر قیافه بدید.برید بیرون آرایشگاه .{نمایش فیلم} حالا به داخل پیتزا فروشی برید و یه پیتزا بخورید{نمایش فیلم} حالا سریع از پیتزا فروشی خارج بشید و با ماشین به سمت نقطه بعدی فرار کنید.Sà1àTagging Up Turf
سوار ماشین بشید و به نقطه مشخص شده برید.شما باید در محل هایی ه مشخص میشه دیوار رو رنگ کنید.در جمع 6 نقطه وجود داره و یکی از اونها بالای یه خونه هست.

شما میتونید از دیوارها و در ها بالا برید.تنها کافیه روبروی دیوار بایستید و کلید پرش رو بزنید.


Sà2àCleaning The Hood
یه ماشین بردارید و به نقطه مشخص شده برید.{نمایش فیلم} حالا به نقطه قرمز رنگ برید.2 نفر رو میبینید که دارن با هم صحبت میکنن.نزدیک اونها برید .میبینید که بکی از اونها فرار میکنه.ما با اون کاری نداریم.شما باید اون شخص دیگه رو که لباس سیاه پوشیده بکشید.یه نقطه بعدی برید روی دایره قرمز رنگ توقف کنید.وارد خونه بشید و تمام اشخاصی رو که به شما حمله میکنن رو بکشید.مراقب باشید دوست خودتون رو نکشید.


Sà3à Drive- Thru
سوار ماشین بشید و به نقطه مورد نظر برید.{نمایش فیلم}حالا فقط اون ماشین رو از فاصله بسیار نزدیک تعقیب کنید تا دوستاتون بتونن به اون شلیک کنن.شما باید سرنشینان اون ماشین رو از بین ببرید.
بعد از گشتن اونها به محل بعدی برید تا 2 تا از دوستاتون پیاده بشن.بعد Smoke رو به خونش ببرید.


Sà4àNines and ak's
با ماشین به نقطه مشخص شده برید و به نوبت با اسلحه به بطری هایی رو که روبروی شما هستند شلیک کنید. اینکار در حقیقت آموزش تیر اندازی هست .در آخر اون ماشین رو با اسلحه منفجر کنید.{نمایش فیلم}حالا Smoke رو به خونش برسونید.حالا تلفن شما زنگ میزنه.به نقطه بعدی برید تا یاد بگیرید چه طور لباس عوض کنید.و لباس جدید بخرید.


Sà 5à Drive-By
سوار ماشین بشید و افرادی رو که در نقشه با رنگ قرمز مشخص میشن ،از داخل ماشین و با اسلحه بکشید.بعد از کشتن آخرین گروه پلیس به دنبال شما می افته که باید از دست اون فرار کنید و به n-spry برید.تا ماشین شما رو رنگ بزنن .بعد از این کار به نقطه مشخص شده بعدی برید.


Sà 6àSweet's Girl
سریع یه ماشین بردارید و به نقطه معلوم شده برید.تمام اشخاصی رو که با رنگ قرمز مشخص شدند رو بکشید.یه ماشین دیگه بردارید و روی دایره قرمز پارک کنید {نمایش فیلم} حالا 3 تا ماشین شما رو تعقیب میکنند.از دست اونها فرار کنید و به سمت محل مشخص شده برید.


Sà7à Cesar Vialpando
به نقطه مشخص شده برید.{نمایش فیلم} حالا دنده عقب به داخل پارکینگ برید.اونجا میتونید یه سری از اجزاء ماشین رو تغییر بدید.بعد از اعمال تغییراتی که دوست داشتید ،از پارکینگ خارج بشید و به محل بعدی برید. {نمایش فیلم} شما باید با توجه به راهنمای زیر صفحه که جهت پرش رو نشون میده، ماشین رو به حرکت در بیارید.ماشینی که شما دارید قابلیت پرش در 4 جهت رو داره.دکمه های 4و6 صفحه کلیدهای ماشین حسابی کار پرش به چپ و راست رو انجام میدن.کلید های delete و end هم کار پرش به جلو و عقب رو انجام میدن.شما در این کار یه رقیب دارید که باید امتیازتون بیشتر از اون باشه.


Rà1à Home Invasion
شما در این کار 2 تا محدودیت دارید.یکی این که وقت کمی دارید و دوم این که نمیتونید زیاد سر و صدا کنید.با ماشین مشخص شده به نقطه مورد نظر برید و وارد خونه بشید.داخل خونه باید یواش یواش حرکت کنید. اگر یه لحظه تند حرکت کنید اون پیر مرد بیدار میشه و ...

شما باید جعبه هایی رو که مشخص شدند به بیرون خونه ببرید و بذارید داخل ماشین.برای برداشتن یا گذاشتن یه جعبه برید جلوی اون و کلید enter رو بزنید. در جمع 6 تا جعبه وجود داره.


Rà2àCatalyst
به محل مورد نظر (ایستگاه راه آهن)برید. افرادی رو که با رنگ قرمز مشخص میشن بکشید.و از دوستتون محافظت کنید.حالا روی دایره قرمز برید.{نمایش فیلم} شما باید جعبه ها رو به سمت دوستتون پرتاب کنید.طوری که اون بتونه اونها رو بگیره.برای بالا بردن قدرت پرتاب ،دکمه سمت راست موس رو کمی نگه دارید.دقت کنید فقط جعبه هایی قبول میشن که دوست شما اونها رو بگیره.بعد از انداختن تعداد جعبه های کافی شما باید ماشین رو به نقطه خواسته شده ببرید .البته پلیس هم دنبال شما خواهد بود.


Rà3àRobbing Uncle Sam
سوار ماشین بشید و به نقطه مشخص شده برید.از ماشین پیاده بشید و به سمت در روبرو حرکت کنید.از وی دیوار بپرید اون سمت.و اون سرباز رو که اونجا ایستاده رو بکشید.بعد به سمت دستگاه کنترل در شلیک کنید تا در باز بشه.حالا کمی صبر کنید تا ماشین بید تو.و پشت اون حرکت کنید.جایی که ماشین توقف میکنه ،یه در روبروش هست.به دستگاه کنترل اون در هم شلیک کنید.حالا سرباز هایی که اون جا هستند رو بکشید.و سوار ما شین که مشخص شده بشید.قسمت بالا بر این ماشین با دکمه های End وDelete کار میکنه. شما باید 6 تا جعبه رو داخل کامیون بزارید. در این مدت تعدادی سرباز هم به سمت شما و دوستتون حمله میکنن.که لازمه گاهی از ماشین پیاده بشید و به دوستتون کمک کنید.بعد از پر کردن کامیون سوار اون بشید و به نقطه ای که خواسته شده برید.در راه 2 تا ماشین ارتشی به شما حمله میکنند. که میتونید در حال حرکت دکمه Caps Lock رو بزنید تا دوستتون از پشت کامیون بسته های منفجره رو به سمت اونها پرتاب کنه.


Bsà1à Og Loc
به نقطه مشخص شده که جلوی اداره پلیس هست برید {نمایش فیلم} حالا به نقطه بعدی برید. شما و og loc پیاده میشین. به سمت بالای پله ها برید و روی دایره قرمز توقف کنید .حالا با موتور اون شخص را تعقیب کنید نیازی نیست خیلی گاز بدید. ولی مراقب باشید ازش خیلی هم دور نشین بعد از یه مدت تقریباً طولانی موتور سوار یه جا توقف میکنه و شما باید اون رو بکشید حالا با og loc به نقطه مشخص شده برید.


BSà2àRunning Dog

با ماشین به نقطه مشخص شده برید{نمایش فیلم} حالا اون شخصی رو که درنقشه با رنگ قرمز مشخص شده بکشید. شما فقط لازمه اون رو بکشید.


save تا اینجا :                                                                                                               
 GTASAsf4.b

BSà3àWrong Side of …

با ماشین به نقطه مشخص شده برید .و حالا قطار رو دنبال کنید. نزدیک به لوکوموتیو اون حرکت کنید. تا دوستتون smoke بتونه اون افراد رو بکشه. در راه 2 بار یه قطار دیگه از روبرو میاد که باید مراقب اونها هم باشید.در ضمن زیاد هم فرصت ندارید.save تا اینجا :                                                                                                                                                     
GTASAsf7.b

BSà4àJust Business

به نقطه مورد نظر برید.{نمایش فیلم} حالا تمام افرادی رو که به سمت شما شلیک میکنن ،بکشید.بعد از کشتن همه اونها به بیرون ساختمون برید و بقیه اونها رو بکشید. {نمایش فیلم} حالا شما با موتور در حال حرکت هستید و باید با شلیک کردن به افرادی شما رو با موتور و ماشین تعقیب میکنن اونها رو از بین ببرید.برای شلیک کردن از دکمه ctrl استفاده کنید.مراقب باشید نباید میزان آسیب به موتور شما زیاد بشه.در غیر این صورت با انفجار موتور ، شما هم میمیرید.


CVà1àHigh Stakes ,low – rider

اون ماشین رو دنبال تا به محل شروع مسابقه برید.روی دایره قرمز توقف کنید .شما باید مسابقه رو ببرید.


OGà1à Life's a beach
به نقطه مشخص شده برید.از ماشین پیاده بشید و برید روی دایره قرمز .شما باید کمی برقصید ! برای این کار باید از دکمه های حرکتی (بالا ، پایین ، چپ و راست) استفاده کنید. شما باید امتیاز 2500 رو کسب کنید. بعد از این کار شما باید سوار ماشین بشید و زود فرار کنید. چون چند نفر شما رو تعقیب میکنند.سریع به نقطه بعدی برید.OGà2àMadd Dogg's Rhymes
به نقطه مشخص شده برید شما باید سعی کنید این کار رو بی سر و صدا انجام بدید. یه کتابچه در نقشه با رنگ زرد مشخص شده که باید اون رو پیدا کنید و برش دارید. و از خونه خارج بشید. و به نقطه بعدی برید.OGà3àManagement Issues
یه ماشین توی نقشه مشخص شده .شما باید با زدن یه ضربه به اون ماشین ،باعث بشید رانندش پیاده بشه.اون راننده رو بکشید.اگر ماشین نیاز به تعمیر داشت ، اون رو به تعمیرگاه ببرید.در راه هم مراقب باشید چون با کوچکترین ضربه به ماشین ،شما باید دوباره ماشین رو به تعمیرگاه ببرید.ماشین رو به نقطه بعدی ببرید.شما باید ماشین رو در راستای 2 ماشین دیگه و دقیقاً بین اونها پارک کنید.{نمایش فیلم}. حالا بین 2 ماشین حرکت کنید تا به نقطه بعدی برسید.{نمایش فیلم} (از حالا به بعد اگر ضربه ای ماشین بخوره مهم نیست)حالا سریع به سمت نقطه مورد نظر برید .اونجا یه اسکله هست.شما باید با حد اکثر سرعت روی اسکله حرکت کنید. وقتی به نزدیکی انتهای اسکله رسیدید (در همون حالتی که ماشین با سرعت حرکت میکنه) دکمه Enter رو بزنید تا از ماشین بیرون بپرید.حالا اگر کسی دنبال شما هست اون رو بکشید. یه ماشین هم در نقشه مشخص شده که باید اون رو هم بکشید.OGà4àHouse Party
در زمان کمی که دارید (4 دقیقه) به سلمانی برید و بعد به فروشگاه برید و یه لباس مناسب بخرید.و به محل مشخص شده در نقشه به نام OG برید.{نمایش فیلم}. حالا آماده در گیری باشید افراد زیادی به شما حمله میکنند از همه طرف !!! همه ی اونها رو بکشید.Cà1à Burning Desire 
به نقطه مشخص شده برید و کوکتل مولوتف (Molotov cocktail) رو بردارید. به نقطه بعدی برید. 4تا پنجره وجود داره .شما اول باید با اسلحه شیشه های پنجره ها رو بشکونید و بعد به داخل خونه کوکتل مولوتف پرتاب کنید. پنجره های باقی مونده در نقشه با رنگ قرمز مشخص شدند.{نمایش فیلم} اول از همه در طبقه اول کمی بگردید تا یه کپسول آتش خاموش کن پیدا کنید.اون رو بردارید و به طبقه بالا برید. و دنبال دختره بگردید وقتی اون رو پیدا کردید باید به سمت در خروجی در طبقه اول برید. در جلوی راه شما مناطقی آتیش گرفته که باید اونها رو خاموش کنید و به سمت بیرون برید. بعد از خارج شدن از ساختمان اون دختر رو به نقطه مشخص شده ببرید.Cà2 à Gray Imports 
به نقطه مشخص شده برید. {نمایش فیلم} تمام افراد داخل محوطه رو بکشید.یه در الکتریکی اونجا هست که داخل فیلم هم نشونش میده.به سمت اون در برید .به سمت دستگاه کنترل اون شلیک کنید تا در باز بشه.تمام افراد داخل رو هم بکشید. در انتهای ساختمان از پله ها بالا برید یه مرد که کت سیاه پوشیده رو میبینید.اون رو باید بکشید.اون مرد فرار میکنه شما باید اون رو تعقیب کنید و از بین ببریدش.Sà1à Doberman 
این کار در واقع به شما یاد میده که چه طور قلمرو گروه خودتون رو بزرگ کنید. همین طور اسلحه فروشی رو هم معرفی میکنه .به اسلحه فروشی برید و مقداری اسلحه بخرید.حالا به محلی که در نقشه با رنگ صورتی مشخص شده برید (و علامت یه آدم در اون معلوم هست) حالا تمام گانگسترهایی که در اونجا هستند رو بکشید تا رنگ اون منطقه در نقشه به رنگ سبز در بیاد. 

Sà2à Los Sepulcros 
شما باید برای خودتون عضو بگیرد برای این کار برید جلوی کسی که میخواهید عضو گروه شما بشه و در فاصله کمی از اون بایستید . حالا دکمه سمت راست موس را نگه دارید و کلید H یا G رو بزنید.شما باید 2 نفر رو انتخاب کنید. سوار ماشین بشید حالا به محل مشخص شده برید.و تمام افرادی رو که میبینید بکشید. در آخر یه ماشین مشخص میشه اون رو بردارید و به نقطه آخر برید.Sà1àReuniting The Families 
به وسیله ماشین به نقطه مشخص شده برید {نمایش فیلم}.تمام پلیس ها رو بکشید و به داخل ساختمان برید. داخل ساختمان همه پلیس هایی رو که میبینید بکشید تا دوستتون رو که با رنگ آبی مشخص شده پیدا کنید. وقتی اون رو پیدا کردید برید کنارش. {نمایش فیلم} حالا اون به 2 نفری که از هلیکوپتر به سمت شما شلیک میکنند ، اونقدر شلیک کنید تا بمیرن! دوستتون رو دنبال کنید. {نمایش فیلم} از داخل ماشین به پلیس هایی که شما رو تعقیب میکنند شلیک کنید.مراقب ماشین خودتون باشید.Sà2àThe Green Sabre 
به نقطه مشخص شده برید و سوار ماشینی که معلوم شده بشید {نمایش فیلم} سریع به نقطه بعدی برید {نمایش فیلم} حالا تمام دشمنان رو بکشید. {نمایش فیلم}Cà1à Badlands 
به محل معلوم شده برید. اونجا به شما گفته میشه که باید به نقطه بعدی برید.وقتی به نزدیکی نقطه بعدی برید. اونجا یه نفر با فلش مشخص شده که شما باید اون رو بکشید و از جسد اون عکس بگیرید.و فرار کنید. بعد از گرفتن عکس به نقطه بعدی برید.? à1à Tanker Commander 
به سمت نزدیکترین نقطه ای که با علامت $ مشخص شده برید. {نمایش فیلم} سوار کامیون بشید و با عقب رفتن تانکر رو به کامیون خودتون متصل کنید. {نمایش فیلم} حالا مراقب باشید و تانکر رو به نقطه مشخص شده ببرید.TT à 1àBody Harvest 
به نقطه مشخص شده برید .از قبل آماده باشید چون تعداد زیادی کشاورز به شما حمله میکنند. شما باید ماشینی رو که در نقشه مشخص شده بدزدید. و به نقطه بعدی ببرید. در بین راه کشاورز ها هم به شما حمله میکنند.CVà1àWu Zi Mu 
یه مسابقه ماشین که شما باید در اون اول بشید. البته زیاد سخت نیست .فقط اولش لازمه که یکم گاز بدید. بعد مراقب باشید چون مسیر بدی داره.


save تا اینجا :                                                                                                                                                         
  
GTASAsf8.b

                                                                                                                                                                                                    
CVà2àFarewell , My Love … 
یه مسابقه دیگه.البته خیلی سخت تر از مسابقه قبلی.


save تا اینجا:                                                                                                                                                         
 
  GTASAsf1.b


TTà1àAre You Going To San… 
شما باید در مدت زمان داده شده تمام گیاهانی رو که مشخص شدند از بین ببرید. میتونید برای این کار از اسلحه های دیگه مثل نارنجک هم استفاده کنید. بعد از از بین بردن تمام گیاهان به نقطه قرمز برید. {نمایش فیلم} حالا سریع با موشک اندار , هلیکوپتر رو نابود کنید. حالا سوار ماشین بشید و به نقطه بعدی برید.


save تا اینجا :                                                                                                                                                                                 
 GTASAsf2.b


CJà1àWear Flowers In Yo… 
شما باید در این کار با ماشین به نقاطی که مشخص شده برید و افرادی رو ملاقات کنید. بعضی وقت ها لازمه با زدن کلید Caps Lock بوق ماشین رو به صدا در بیارید.CJà2à555 We Tip 
به نقطه مشخص شده برید. {نمایش فیلم} .دنبال ماشینی که مشخص شده به سمت پارکینگ برید.چند لحطه صبر کنید یه نفر از ماشین پیاده میشه , اون رو بکشید و لباس اون رو بپوشید. به نقطه بعدی برید {نمایش فیلم} حالا کمی صبر کنید تا شخص مورد نظر با ماشین بیاد. سریع سوار ماشین اون بشید (فقط 2 دقیقه وقت دارید) ماشین اون رو به نقطه مشخص شده ببرید. حالا ماشین رو به نقطه بعدی در پارکینگ ببرید. از ماشین پیاده بشید و سریع به نقطه بعدی برید در جلوی پارکینگ برید {نمایش فیلم}.CJà3à Deconstruction 
سوار لودری که مشخص شده بشید و با اون خونه هایی که با رنگ سبز مشخص شدند رو از بین ببرید.بعضی از کارگرها به شما حمله میکنند {نمایش فیلم} حالا با لودر اطاقکی که مشخص شده رو به داخل چاله ای که مشخص شده بندازید. بعد از این کار سوار ماشین دیگه ای که مشخص شده بشید. روی دایره قرمز توقف کنید . طوری توقف کنید که پشت ماشین به سمت چاله باشه و ماشین هم به چاله باید نزدیک باشه.CJà 4àPhoto Opportunity 
به نقطه مشخص شده برید .سوار ماشین بشید و به نقطه بعدی برید. روی دایره قرمز پارک کنید و به بالای ساختمون برید. حالا باید از اشخاصی که بالاشون با فلش مشخص شده عکس بگیرید.در جمع 4 نفر هستند که باید از اونها عکس بگیرید. برای زوم کردن دوربین از دکمه های page up و page down استفاده کنید. {نمایش فیلم}CJà5àJizzy 
به نقطه مشخص شده برید ( ) {نمایش فیلم} حالا سوار ماشین بشید و اون دختر رو به نقطه مشخص شده برسونید. به نقطه بعدی برید و مردی رو که معلوم شده ، بکشید. اون هم به شما تیر اندازی میکنه. سوار ماشین خودتون بشید {نمایش فیلم} به نقطه بعدی که زیر پل هست برید و 2 مردی رو که مشخص شدند بکشید. کمی صبر کنید تا تلفن زنگ بزنه .به تلفن جواب بدید و سوار ماشینتون بشید. {نمایش فیلم} به نقطه بعدی برید {نمایش فیلم} 2 تا ماشین هست که باید از بین ببرید. بعد از نابودی ماشین ها پلیس دنبال شما می فته.à1àBone Mendez 
به نقطه مشخص شده برید {نمایش فیلم} شما باید اون 4 موتور سوار رو بکشید و بسته هایی که با اونها هست رو بردارید. البته زیاد فرصت ندارید. بعد از جمع آوری 4 بسته اونها رو به نقطه بعدی ببرید.à2à Mike To Reno
شما وقت محدودی برای پیدا کردن شخصی که با رنگ زرد مشخص شده دارید. البته چند بار جای اون عوض میشه ولی آخرین محل اون فرودگاه شهر دوم هست. شما باید اون شخص رو که داخل یه ماشین با 2 موتور سوار محافظ هست ، پیدا کنید. اول موتور سوار ها رو بکشید و بعد اشخاصی رو که ار ماشین پیاده میشن. به هیچ عنوان ماشین رو منفجر نکنید. {نمایش فیلم} حالا ماشین رو منفجر کنید. حالا پلیس با 2 ستاره دنبال شماست به بیرون فرودگاه برید به سمت نقطه قرمز حرکت کنید. در نزدیکی نقطه قرمز پلیس با 3 ستاره دنبال شماست. سریع به یکی از n-Spray ها برید و ماشین خودتون رو رنگ کنید. به نقطه آخر برید.CJà1àOut Rider 
موشک انداز رو بردارید. و به سمت نقطه قرمز حرکت کنید .کانی رو که راه رو بستند نابود کنید تا راه باز بشه. سریع به نقاط بعدی برید و این کار رو تکرار کنید.بعد از نابودی همه اونها کامیون مشخص شده رو دنبال کنید تا به مقصد برسه. بعد از این کار پلیس با 3 ستاره دنبال شماست.Cà 1à Snail Trail
به نقطه مشخص شده برید و اسلحه دوربین دار رو بردارید. حالا یه موتور یا ماشین بردارید و اون قطار رو تعقیب کنید. قطار در یک ایستگاه در شهر اول توقف میکنه.سعی کنید همیشه از قطار کمی فاصله داشته باشید.یه نفر از قطار پیاده میشه و به بالای ایستگاه ( به سمت خیابون) میره. شما باید اون مرد رو از راه دور تعقیب کنید .مراقب باشید به اون نزدیک نشید بعد از یه مدت کوتاه اون شخص سوار تاکسی میشه که شما باید دنبال اون برید....

بعد از مدتی از تاکسی پیاده میشه و میره و با یه نفر دیگه صحبت میکنه حالا هر 2 نفر رو با اسلحه دوربین دار بکشید.Cà2àIce Cold Killa
به نقطه مشخص شده برید. {نمایش فیلم} حالا از طریق ساختمان روبرویی (که جلوی اون پارکینگ ماشین هست) به بالای ساختمون برید و از طریق پنجره بالایی وارد ساختمون بشید. به طبقه اول (به سمت نقطه بعدی) برید {نمایش فیلم} حالا سریع ماشینی که از فرار کرد نابود کنید و سرنشینان اون رو بکشید. توی جیب یکی از اونها یه تلفن هست که باید اون رو بردارید.à1àPier 69
به بالای ساختمون برید. برید کنار دوستتون {نمایش فیلم} حالا با اسلحه دوربین دار اشخاصی رو که مشخص شدند بکشید. این کار رو با دقت انجام بدید چون تعداد زیادی از دشمنان شما اونجا هستند {نمایش فیلم} حالا دنبال کسی که فرار کرد برید ، اون با قایق فرار میکنه. یک قایق هم برای شما هست.که باید از اون استفاده کنید.à 2à Toreno's Last Flight
به نقطه مشخص شده برید و افرادی رو که به سمت شما شلیک میکنند بکشید. حالا به سمت بالا یرید تا بتونید سوار هلیکوپتر بشید. {نمایش فیلم} سریع سوار یه وسیله بشید و هلیکوپتر رو تعقیب کنید.حالا با موشک انداز اون رو از بین ببرید.Zà 1à Air Raid
اول شما باید این محل رو خریداری کنید .{تلفن زنگ میزند} حالا روی دایره قرمز رنگ برید. {نمایش فیلم} حالا با اسلحه به هواپیماهایی که به سمت شما میان شلیک کنید. اونها نباید به شما نزدیک بشن.شما باید3 دقیقه مقاومت کنید.Zà2à Supply Lines …

شما در این کار باید یه هواپیمای مدل رو کنترل کنید. شما میتونید با دکمه های W و S قدرت موتور رو کم یا زیاد کنید. (جلو یا عقب ببرید) با کلید های 8 و 2 ماشین حسابی هم میتونید به بالا و پایین برید.برای پیچیدن به اطراف از A و D و برای چرخش به اطراف از Q ,D استفاده کنید.با استفاده از کلیدهای 0 یا Ctrl میتونید شلیک مسلسل رو کنترل کنید.شما برای نابودی هدف ها باید در نزدیکی اونها به زمین بشینید. جلوی هواپیما رو به سمت ماشین مورد نظر بگیرید و به سمت اون شلیک کنید تا منفجر بشه. شما در این کار محدودیت بنزین دارید پس مراقب باشید. بعد از نابود کردن همه هدف ها باید روی سقف مشخص شده فرود بیایید.


Zà3à New Model Army
شما باید در این کار اعمال زیر رو انجام بدید:

موانع رو از سر راه بردارید

پل ها رو روی رودخانه قرار بدید

با قرار دادن مواد منفجره تانک های دشمن رو نابود کنید.

بمب ها و پل ها رو باید از پایگاه خودتون بیارید.(که بازی رو از اونجا شروع کردید) برای برداشتن یا انداختن وسیله ای از دکمه Ctrl استفاده کنید. کنترل های هلیکوپتر مثل هواپیمای مرحله قبل هست.

Wà 1à Mountain Cloud Boys 
Woozie رو به نقطه مشخص شده ببرید (با ماشین) {نمایش فیلم} حالا تمام کسانی رو که راه شما بستن و در نقشه مشخص شدند بکشید.همین طور به جلو پیشروی کنید. {نمایش فیلم} حالا باید woozie به اون 2 تا ماشین شلیک کنید. شما هم به اون کمک کنید. بعد از نابود کردن اون 2 تا ماشین woozie رو به نقطه مشخص شده ببرید.Wà 2àRan Fa Li 
به پارکینگ فرودگاه برید. ماشین مشخص شده رو بردارید. این کار واقعاً سخت هست. شما باید این ماشین رو سالم به پارکینگی که معلوم شده ببرید. در راه تعدادی موتور سوار و ماشین به شما حمله میکند.Wà 3à Lure 
به نقطه مشخص شده برید. حالا شما باید از نقطه مشخص شده بگذرید .اما مسئله اینجاست که ماشین شما نباید بیش از حد آسیب ببینه. 2 تا موتور سوار هم به شما حمله میکنند که من توصیه میکنم همون ابتدا اونها رو بکشید.Wà 4à Amphiblous Assault 
به نقطه مشخص شده برید {نمایش فیلم} حالا باید تا کشتی شنا کنید برای شنا کردن میتونید از دکمه های زیر استفاده کنید: 

W و بالا برای حرکت معمولی به جلو 

Shift سمت چپ برای حرکت سریع به جلو 

کلید سمت چپ موس برای رفتن زیر آب . و برای حرکت در زیر آب دکمه shift سمت چپ رو نگه دارید. 

در اطراف کشتی چند تا قایق هست که اگر شما رو ببینن ، به شما شلیک میکنند. برای همین بهتر زیر آب حرکت کنید. به سمت کشتی حرکت کنید. روی کشتی برید. روی کشتی به نقطه مشخص شده برید . برید روی دایره قرمز و دکمه Enter رو بزنید و به نقطه بعدی در ساحل برید.Wà 5à The Da Ngng Thang 
از داخل هلیکوپتر به افرادی که داخل کشتی هستند شلیک کنید.اگر هلیکوپتر سقوط کرد نگران نباشید. ادامه کار رو با شنا کردن انجام بدید . به نقطه مشخص شده داخل کشتی برید.افرادی رو که با رنگ قرمز مشخص میشن بکشید. به سمت نقطه مشخص شده که داخل انبار کشتی هست برید. در اونجا یه کانتینر میبینید که درش با زنجیر بسته شده به سمت اون قفل شلیک کنید. {نمایش فیلم} به نقطه بعدی که بالای کشتی هست برید و یه پیر مرد رو بکشید. حالا به نقطه بعدی روی کشتی برید.à 1à Yay Ka –Boom –Boom 
به نقطه مشخص شده برید و 2 نگهبانی رو که مشخص شدند ، بکشید. {نمایش فیلم} حالا وارد محوطه بشید. ماشین رو به محلی که گفته شده ببرید. در این راه افراد زیادی مزاحم شما میشن. ماشین رو دقیقاً روی دایره قرمز پارک کنید. کلید Ctrl رو بزنید و از ماشین خارج بشید. به سمت محوطه برید {نمایش فیلم} حالا باید از محوطه خارج و وارد خیابون بشید.برای این کار شما نیاز به یه ماشین دارید. اگر همونجا بگردید میتونید یه ماشین پیدا کنید و با اون از روی دیوار بپرید.بعد از بیرون رفتن به نقطه مشخص شده بعدی برید.? à1à Monster 
فقط سوار ماشین بشید و از نقاطی که گفته شده عبور کنید.? à2àHighjack
سوار موتور بشید (همراه دوستتون) به سمت کامیونی که مشخص شده برید.شما باید دقیقاً سمت چپ ماشین ،کنار در راننده حرکت کنید. نزدیک به اون ، طوری حرکت کنید که دوستتون بتونه روی ماشین کناری بپره. بعد از پریدن اون کمی صبر کنید تا اون راننده ماشین رو به بیرون پرت کنه و ماشین رو نگه داره. حالا برید و سوار اون ماشین بشید و اون رو به نقطه مشخص شده ببرید.


Tà 1àVerdant Meadows
به نقطه مشخص شده برید و موشک انداز رو بردارید و به نقطه بعدی برید. {نمایش فیلم} حالا باید از هلیکوپتری که با رنگ آبی مشخص شده در برابر هلیکوپتر های قرمز محافظت کنید. شما باید با استفاده از موشک انداز هلیکوپترهای قرمز رو از بین ببرید. {نمایش فیلم} به نقطه سبز رنگ برید و اون شیئ که مشخص شده رو برداری و به نقطه آخر ببرید.


Tà 2àVerdant Meadows
به نقطه مشخص شده برید و فرودگاه رو بخرید (به قیمت 80000$) حالا دنبال دایره قرمزی که در نقشه با علامت $ قرمز مشخص شده برید. در اینجا به شما آموزش پرواز داده بشه.برای ادامه کارها حتماً باید تمام مراحل آموزش رو به پایان برسونید.در کل 10 مرحله آموزشی در پیش دارید.


à1àFender ketchup
کار شما به حرف آوردن شخصی هست که جلوی ماشین بسته شده. برای این کار باید با سرعت در اتوبان ها حرکت کنید ،در جا ترمز بگیرید ، در باند مخالف حرکت کنید و ... ابن کار رو تا وقتی که اندازه گیر سمت راست صفحه پر بشه انجام بدید. در این مدت پلیس دنبال شماست. بعد از پر شدن اندازه گیر یه نقطه زرد مشخص میشه که باید به اونجا برید.


à2à Explosive Situation
به نقطه مورد نظر برید. 4 تا جعبه سبز مشخص هستند که داخل اونها دینامیت هست. برای برداشتن دینامیت ها باید جعبه ها رو بشکنید.برای شکستن جعبه ها از ماشینی که مشخص شده استفاده کنید. سوار ماشین بشید و برید روی جعبه ها.از ماشین پیاده بشید و دینامیت داخل جعبه رو بردارید. برای هر 4 جعبه این کار رو انجام بدید.

بعد از برداشتن هر 4 دینامیت ماموران امنیتی از راه میرسند. شما باید از روی نقاطی که گفته شده عبور کنید و به بالا برسید. بعد از رسیدن به نقطه بالایی به نقطه زرد رنگ برید و روی دایره قرمز توقف کنید.


à3à you've had your chip
به نقطه مشخص شده برید. باید با افراد زیادی درگیر بشید. چند تا دستگاه مشخص شده که باید با تیر اندازی اونها رو از بین ببرید. بعد از نابود کردن همه دستگاه ها به نقطه مشخص شده آخر برید {نمایش فیلم}


à4à Don Peyote
یه ماشین 4 نفره بردارید و به نقطه مشخص شده برید. {نمایش فیلم} حالا سوار ماشین بشید و صبر کنید تا اون 2 نفر دیگه هم سوار ماشین بشن. به نقطه بعدی برید. {نمایش فیلم} حالا 2 نفری رو که مشخص شدن بکشید و سریع سوار ماشین بشید. صبر کنید تا 2 نفری که با شما بودن سوار بشن و سریع به نقطه بعدی برید. {نمایش فیلم}


à 1àArchitectural Espl… 
شما اول باید به نقطه مشخص شده برید و توریستی که مشخص شده رو بکشید.(اونی که در حال عکاسی هست) و دوربین اون رو بردارید حالا به نقطه بعدی برید و وارد ساختمون بشید. جلو برید و با دختری که مشخص شده صحبت کنید (برای جواب مثبت کلید y و برای جواب منفی کلید n رو بزنید.) البته شما باید کلید y رو در این کار بزنید. به بالاترین طبقه برید {نمایش فیلم} حالا یه طبقه پایینتر به نقطه مشخص شده برید و دستگاه هایی رو که مشخص شدند از بین ببرید. دوباره به نقطه مشخص شده در طبقه بالایی برید.داخل اطاق یه تصویر هست شما باید از اون عکس بگیرید. حالا پلیس دنبال شماست. سریع از ساختمون خارج بشید و به نقطه آخر برید.


à 2àKey to her heart 
به نقطه مشخص شده برید. {نمایش فیلم} حالا اون دختر رو از فاصله نه چندان دور دنبال کنید. اونقدر اون رو تعقیب کنید تا اون وارد ساختمون بشه. شما هم وارد اونجا بشید و برید روی دایره قرمز {نمایش فیلم} حالا داخل یکی از اطاق ها یه لباس آبی معلوم هست اون رو بپوشید و از ساختمون خارج بشید.{نمایش فیلم} دوباره اون دختر رو تعقیب کنید تا وارد خونش بشه. بعد از چند لحظه یه آدم لاغر اندام که به سختی هم حرکت میکنه با یه وسیله توی دستش میاد به سمت خونه دختره اون رو زود بکشید و وسیله ای که توی دستش بود رو بردارید. و به خونه دختره برید {نمایش فیلم} 

از حالا به بعد اون دختره به عنوان دوست شما خواهد بود. 

برای ادامه کارها لازمه رابطه دوستیتون رو با این دختر زیاد کنید تا اونجایی که یه کارت به شما بده. 
وقتی به اندازه کافی با اون دوست بشید به شما زنگ میزنه و میگه کارتشو تو خونه جا گذاشته. بعد شما باید به خونه اون برید (وارد خونش بشید) کارتی رو که مشخص شده بردارید.


à 3à Dam And Blast 
به فرودگاه برید و سوار هواپیمایی که مشخص شده بشید. به سمت نقطه ای که معلوم شده پرواز کنید. وقتی به اون دایره رسیدید با زدن کلید Enter از هواپیما بیرون بپرید و با زدن کلید سمت چپ موس چتر نجات خودتون رو باز کنید. طوری حرکت کنید که به سمت دایره بعدی برید.حالا وارد ساختمون بشید. کنار دستگاههایی که مشخص شدند برید و با زدن کلید enter به بمب کنار اونها بذارید. بعد از گذاشتن بمب کنار همه اونها به نقطه بعدی برید {نمایش فیلم}


à 4à Cop Wheels 
در نقشه 4 تا موتور مشخص شدند. شما باید اونها رو بدزدید . بعد از دزدیدن اولین موتور پلیس با 2 ستاره دنبال شما خواهد بود. موتور ها رو یکی یکی به روی کامیونی که در حال حرکته ببرید.


à 5àUp, up and Away! 
به نقطه مشخص شده برید و وارد محوطه بشید. اونجا تعداد زیادی سرباز در حال نگهبانی هستند. و به سرعت با شما درگیر میشن. شما باید هلیکوپتر رو پیدا کنید و اون رو بدزدید. وقتی به نزدیکی هلیکوپتر رسیدید 2 هلیکوپتر جنگنده به شما حمله میکنند.شما باید با مسلسلی که مشخص شده اونها رو نابود کنید. حالا سوار هلیکوپتر بشید و به سمت نقطه بعد برید یه ماشین اونجاست که باید با استفاده از هلیکوپتر اون رو به نقطه بعدی ببرید. 

شما میتونید با استفاده از کلیدهای 7 و 1 ماشین حسابی ، قسمت حمل کننده رو بالا و پایی ببرید. بعد از بلند کردن ماشین ، او رو به نقطه بعدی ببرید و دقیق روی دایره قرمز بذارید و هلیکوپتر رو روی دایره قرمز دیگه بنشونید.


à1à N.O.E. 
سوار هواپیما بشید و به نقطه مورد نظر برید. سعی کنید در ارتفاع پایین حرکت کنید. اگر ارتفاع بگیری هواپیماهای دیگه شما رو ردیابی میکنن و به سمت شما موشک شلیک میکنن. وقتی به دایره ای که مشخص شده رسیدید از وسط اون عبور کنید و به نقطه بعدی که فرودگاه خودتون هست برید و با هواپیما به زمین بشینید.


à2à Stowaway
سریع با موتور حرکت کنید. شما باید از طریق در پشتی هواپیما وارد اون بشید. این کار یه کم سخته. برای راحتی بیشتر این کار رو بکنید: درست از پشت هواپیما حرکت کنیدو بشکه ها را رد کنید. برید پشت اون.

شاید بعد از 10-15 بار بشه این کار رو کرد. {نمایش فیلم} داخل هواپیما چند نفر محافظ هستند که شما باید اونها رو از بین ببرید. یادتون باشه نباید از اسلحه استفاده کنید. فقط میتونید از سلاح های سرد مثل چاقو و ... استفاده کنید. یکی از محافظ ها یه چتر نجات داره اون رو بردارید. حالا داخا هواپیما چند تا بسته انفجاری بذارید. این بسته ها رو میتونید از اسلحه فروشی ها بخرید. بعد از گذاشتن مواد منفجره در قسمت اسلحه های خودتون ‏، کنترل از راه دور مواد منفجره رو پیدا کنید. از هواپیما بیرون بپرید و با زدن کلید کنترل از راه دور ، هواپیما رو منفجر کنید. حالا سریع در قسمت اسلحه هاتون چتر نجات رو پیدا کنید و اون رو باز کنید تا به سلامت به زمین برسید.


à3à Black Project
این نطقه به شدت محافظت شده هست. به بالای یکی از برجک ها برید و تمام افرادی رو که میبینید بکشید (میتونید از هر جایی که دوست داشتید این کار رو بکنید ). به سمت نقطه مشخص شده برید. همون طور که میبینید در اطلی بسته هست ولی اگر بگردید در همون نزدیکی یه هواکش هست که با منفجر کردن دریچه اون میتونید وارد اونجا بشید. به سمت نقطه بعدی برید. در راه باید وارد اطاق کنترل بشید. و موشک های زمین به هوا رو که از آسمان اونجا حفاظت میکنند ، غیر فعال کنید. به نقطه مشخص شده که رسیدید یه پیر مرد کارت خودشو به شما میده. شما اون کارت رو بردارید و به نقطه بعدی برید. از پله ها پایین برید. و وسیله ای که در انتهای پله ها هست رو بردارید و با اون از اونجا خارج بشید. برای حرکت عمودی به سمت بالا از دکمهshift و برای حرکت به جلو و عقب ار w و s استفاده کنید . برای چرخیدن به اطراف هم ار موس استفاده کنید. به نقطه بعدی برید.


à 4à Green Goo
به نقطه مشخص شده برید که یه قطار در حال حرکت هست.3 تا جعبه داخل اون هست که باید با تیر اندازی به اونها ، اونها رو بشکونید. 2 تا از اون جعبه ها خالی هست . داخل سومی یه شیئ هست که باید اون رو بردارید و به نقطه مشخص شده ببرید. {نمایش فیلم}


à 1à Instensive Care

3 تا آمبولانس مشخص شده. داخل یکی از اونها شخصی مشخص شده که باید اون رو نجات بدید. برای این که بفهمید اون شخص داخل کدوم یکی از این آمبولانس هاست با سرعت با ماشین به پشت آمبولانس ها بکوبید. اگر آمبولانس ،آژیر خودش رو روشن کرد بدونید که همون آمبولانس مورد نظر هست در غیر این صورد برید دنبال بقیه آمبولانسها. شما وقت زیادی برای شناسایی آمبولانس ندارید. بعد شناسایی آمبولانس اونقدر به اون بکوبید تا سرنشین هاش پیاده بشن. سریع اونها رو بکشید و سوار آمبولانس بشید و به نقطه بعدی برید. نمایش فیلم.


 save تا اینجا:                                                                                             
 GTASAsf8. b 

à 2àThe Meat Business
همراه مرد دیگه به نقطه مشخص شده برید. {نمایش فیلم} حالا افرادی رو که به شما حمله میکنند ، بکشید و از دوستتون حفاظت کنید . بعد از کشتن همه اونها ، از ساختون خارج بشید و به نقطه مورد نظر برید.


Cà 1à Misapproprition

به نقطه مشخص شده برید. شخصی رو که که معلوم شده بکشید و کیف اون رو بردارید. اگر فرار کرد و سوار هلیکوپتر شد ، شما هم سوار هلیکوپتر دیگه بشید و اون رو تعقیب کنید.اون بالای یه پارکینگ بزرگ فرود میاد و با ماشین فرار میکنه. راه زیاد دوری نمیره پس زیاد عجله نکنید. تعداد زیادی مامور FBI مراقب اون هستند.


 save تا اینجا :                                                                                                   
 GTASAsf1.b   

Dà 1àMadd Dogg 
سریع به نقطه مشخص شده برید. سریع مردی رو که داره با تلفن صحبت میکنه بکشید .بعد اون ماشین رو بردارید و برید روی دایره قرمز.{نمایش فیلم} حالا فقط ماشین رو به جلو و عقب ببرید. به هیچ عنوان ماشین رو به سمت چپ یا راست نبرید. طوری ماشین رو تنظیم کنید که همیشه موازی با اون مرد باشید. {نمایش فیلم} حالا اون مرد رو به بیمارستان ببرید.


à1à Fish In a Barrel

{نمایش فیلم}


 save تا اینجا:                                                                                      
     GTASAsf2.b              

à 1àFreef All 
به نقطه مشخص شده در فرودگاه برید. سوار هواپیمای معلوم شده بشید و سریع به سمت علامت بعدی برید. اون یه هواپیماست. وقتی به اون رسیدید باید دقیقاَ بالای اون و روی دایره قرمز حرکت کنید.یه کم هواپیماتون رو روی دایره نگه دارید {نمایش فیلم} حالا اشخاصی رو که میبینید بکشید.—حالا هواپیما رو به سلامت در فرودگاه بنشونید.


Cà 1à High Noon 
سریع اون پلیس رو تعقیب کنید و بکشیدش. نباید بذارید از شما دور بشه. {نمایش فیلم}


à 1à Saint Mark's bistro 
برید فرودگاه و سوار هواپیمای جت بشید و به نقطه بعدی برید. افرادی رو که میبینید بکشید. به سمت خارج ساختمان حرکت کنید و افراد بیرون رو هم بکشید. به سمت ماشین پارک شده برید.--- حالا با هواپیما به سمت فرودگاه برید و به سلامت به زمین بشینید.


à1 à A Home in Hills 
از هواپیما بیرون بپرید و چترتون رو باز کنید و به نقطه مورد نظر برید. شما باید از پشته بام تا رسیدن نیروهای کمکی حفاظت کنید.بعد از آمدن بقیه چتر بازها به نقطه بعدی برید و وارد ساختمان بشید. داخل ساختمان افراد زیادی منتظر شما هستند که باید اونها رو بکشید. یه نفر هست که با رنگ قرمز مشخص شده . شما باید اون رو در خارج از ساختمان هم تعقیب کنید و بکشیدش.


save تا اینجا :                                                                                      
   GTASAsf3.b         

Cjà 1à Vertical bird
با قایق برید کنار کشتی (بین کشتی و دیوار) .از قایق پیاده بشید و با شنا کردن برید پشت کشتی. سریع از در پشتی وارد بشید. {نمایش فیلم} حالا سعی کنید که کسی شما رو نبینه. اگر کسی شما رو ببینه یا صدای تیر اندازی شنیده بشه ، درگیری ها شروع میشه و کار شما یه کم سخت میشه.به نقطه مشخص شده اول روی کشتی برید. و روی دایره قرمز توقف کنید. حالا به نقطه بعدی برید و سریع یکی از هواپیما ها رو بردارید و سریع از اونجا دور بشید. کلیدهای هواپیما بی این صورت هست:

S و W : بالا و پایین رفتن

8 و 2 :جلو و عقب

7 و 1 : تغییر جهت موتورها (تغییر جالت به پرواز عمودی یا افقی)

Space : با نگه داشتن این کلید میتونید روی هدف لاک کنید (قفل کردن روی هدف)

Ctrl : شلیک موشک به سمت هدف 

Alt : وقتی یه موشک به سمت شما شلیک شده سریع چند بار این کلید رو بزنید تا بسته های گمراه کننده پرتاب بشن و موشک به شما برخورد نکنه.

حالا 3 تا هواپیما شما رو تعقیب میکنن اگر کمی پرواز کنید اونها یکی یکی میرن.اگر نرفتن باید خودتون نابودشون کنید. برای فرار کردن از دست موشک ها هم در کل بهتره در ارتفاع بسیار پایین پرواز کنید.حالا 3 تا قایق مشخص شدند که باید اونها رو از بین ببرید. برای این کار نزدیک قایق ها برید و توقف کنید ولی فرود نیایید. به سمت قایق بچرخید. کلید space رو نگه دارید تا دایره روی کشتی به رنگ قهوه ای یا قرمز (بسته به تنظیمات مونیتورتون) در بیاد.

حالا کلید ctrl رو چند بار بزنید تا قایق نابود بشه. بهژعد از نابود کردن هر 3 قایق به نقطه مشخص شده برید و فرود بیایید.از هواپیما پیاده بشید و دوباره سوارش بشید و به نقطه بعدی برید.


CJà 2à Home Coming
به نقطه مشخص شده برید و روی دایره قرمز توقف کنید.حالا افرادی رو که با رنگ قرمز مشخص شدند بکشید و به سمت خونه اولتون (در شهر اول) برید.در اون منطقه تعدادی از گانگسترهایی رو که لباس سیاه یا صورتی پوشیدند بکشید تا درگیری شروع بشه.حالا در اونجا هرکسی که در نقشه مشخص میشه رو بکشید. save تا اینجا  :                                                                                                                                                    
GTASAsf4.b       


Sà 1à Beat down on dup
با ماشین به نقطه مشخص شده برید. {نمایش فیلم} حالا با شلیک کردن به گانگسترهایی که لباس سیاه یا قرمز دارن درگیری رو شروع کنید. همه رو بکشید تا منطقه برای شما بشه. {نمایش فیلم} حالا افرادی رو که با رنگ قرمز مشخص شدند بکشید و روی دایره قرمز برید {نمایش فیلم}


Sà 2àGrove 4 Life
به نقطه مشخص شده برید و با کمک برادرتون 2 تا از مناطق گانگستری (لباس سیاه ها ) رو بگیرید. برای گرفتن یه منطقه لازمه اول وارد اون منطقه بشید و با کشتن تعدادی از اونها درگیری رو شروع کنید.بعد از گرفتن 2 منطقه به نقطه مشخص شده برید.


Cjà1àCut Throat Business
با ماشین به نقطه مشخص شده برید {نمایش فیلم} حالا OG رو دنبال کنید {نمایش فیلم} حالا دوباره اون رو دنبال کنید. فقط دنبالش کنید. شما نباید اون رو بکشید.


Cjà2àRiot 
با سرعت به سمت خونتون برید. در راه مراقب باشید چون همین طور ماشین ها (مخصوصاً ماشین های پلیس) منفجر میشن. که ممکنه باعث انفجار ماشین شما هم بشه.


Sà1àLos Desperados 
این یکی از کارهای سخت هست .در این کار باید با نیروهای تا دندان مسلح بجنگید.برای این کار اول 2 تا از اعضای گروه گانگستری خودتون رو به خدمت بگیرید (دکمه سمت راست موس رو نگه دارید و برید جلوی یکی از اونها و یکی از کلید های G یا H رو بزنید)حالا سوار ماشین بشید و به نقطه مشخص شده برید و هر کسی رو که مشخص میشه بکشید.à Breaking the bank… 
با ماشین به نقطه مشخص شده برید. قبل از هر چیز از قسمت اسلحه ها مشت رو انتخاب کنید و وارد ساختمون بشید. حالا 4 دقیقه وقت دارید. به سمت نقطه زرد حرکت کنید تا به یه نفر برسید که جلوی یه در ایستاده. برید کنار اون {نمایش فیلم} کنار اون شخص یه در هست که سیستم امنیتی روی اون نصب شده.جلوی دستگاه ورود کد برید و کلید enter رو بزنید تا در باز بشه.برید پایین تا یه نفر رو ببینید که کنار یه اطاق ایستاده. وارد اون اطاق بشید. یه دریچه هواکش رو میبینید که درش برداشته شده. حالا از قسمت اسلحه های خودتون نارنجک دودزا رو انتخاب کنید و سعی کنید یکی از اونها رو داخل هواکش بندازید. کمی صبر کنید تا برق ها قطع بشن. شما میتونید از دوربین دید در شب استفاده کنید.به سمت در بعدی برید که به ورودی کد داره. برید جلوی اون دستگاه و کلید enter رو بزنید.به سمت نقطه بعدی برید.کمی صبر کنید. حالا اون ماشین بالابر رو که مشخص شده بردارید. و به سمت دری که بسته هست برید. قسمت بالابر رو به پایینترین حد خود ببرید. برید جلوی در اونقدر برید جلو تا قسمت بالابر کاملا بره زیر در. حالا بالابر رو بالا بدید.(با دکمه 7) تا در باز بشه. {نمایش فیلم}

از حالا به بعد 7 دقیقه فرصت دارید. شما باید افرادی رو که به جلو حرکت میکنند پشتیبانی کنید.شما باید مسیر جلوی اونها رو پاک سازی کنید. هر کسی رو دیدید بکشید.اونقدر حرکت کنید تا به محل مورد نظر برسید. {نمایش فیلم} بسته مواد منفجره رو بردارید و به نقطه مشخص شده برید. اونجا چند بسته منفجره بذارید. کمی فاصله بگیرید و بسته ها رو منفجر کنید.برید پیش بقیه. {نمایش فیلم} وارد اطاق بشید {نمایش فیلم} حالا از اطاق برید بیرون و مسیر رو دوباره پاکسازی کنید تا به نقطه بعدی برسید {نمایش فیلم}. حالا به نقطه بعدی زرد رنگ برید و برید روی دایره قرمز. حالا برید به پشته بام {نمایش فیلم} سریع به نقطه بعدی برید و چتر نجات رو بردارید و بپرید. حالا با هر وسیله ای که دوست دارید به نقطه بعدی برید. {نمایش فیلم}


 save تااینجا  :                                                                                                                                                     
 GTASAsf5.b          


Sà2à End of the line 
به نقطه مشخص شده برید . شما باید ماشین زرهی پلیس رو بدزدید و به سمت نقطه بعدی برید.حالا با قدرت به دیوار بکوبید تا دیوار بریزه. از حالا به بعد درگیری زیادی رو خواهید داشت.شما باید به طبقه سوم برید و Smoke رو پیدا کنید {نمایش فیلم} حالا باید smoke رو بکشید. کشتن اون به این راحتی ها هم نیست. اگر به پاهاش شلیک کنید زودتر میمیره!!! {نمایش فیلم} حالا باید اون پلیس رو دنبال کنید. از همون راهی که اومدید برگردید و از ساختمون برید بیرون {نمایش فیلم} حالا با ماشین اون ماشین آتش نشانی رو تعقیب کنید. این تعقیب و گریز زیاد طول میکشه پس تحمل داشته باشید. بعد از یه مدت یه پلیس از پله های نردبان ماشین بالا میره تا برادرتون رو به پایین پرت کنه. حالا شما باید پشت ماشین آتش نشانی و دقیقاً چسبیده به اون حرکت کنید تا برادرتون بتونه بپره داخل ماشین شما. از حالا به بعد باید به افرادی که شما رو تعقیب میکنن تیر اندازی کنید. {نمایش فیلم}
جهت عضویت در کانال تلگرام ما و با خبر شدن از مطالب ما روی لینک زیر کلیک کنید

لینک کانال

نظرات  (۳)

می خواستم بپرسم که بعد از خروج از جی تی ای ۵ میشه به مرحله هایی که رفته شده بازگشت ؟ لطفا جواب بدید 
پاسخ:
تا جایی که اطلاع دارم خیر
à 2à Toreno's Last Flight

این مرحله در شهر دوم چگونه هلکوپتری را که فرار میکنه با موشک می زنید من هرکاری میکنم نمیتونم بزنمش تا نشونه میگیرم با آرپیچی هلکوپتر بیشتر فاصله میگیره از من . ؟
پاسخ:
رمز میخواد

۲۳ آبان ۹۷ ، ۲۰:۲۰ علی کاظم لو
سلام من در یک مرحله گیر کردم در شهر دوم در سمت راست وسط نوشه 3  وما باید با ماشین به دنبال یک زن که او هم در ماشین در حال حرکت هست برویم ما زن را در ماشین نمیتونیم بکشیم ماشین اگر منفجر کنیم می بازیم باید چه کار کنم کمک کنین

ارسال نظر

کاربران بیان میتوانند بدون نیاز به تأیید، نظرات خود را ارسال کنند.
اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید لطفا ابتدا وارد شوید، در غیر این صورت می توانید ثبت نام کنید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی
ابزار اینستا گرام

تیک ابزارابزار اینستا گرام برای وبلاگ